لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: تثبیت کننده آرایش

پودر فیکس کننده آرایش سیترای کد 301

پودر تثبیت کننده آرایش سیترای کد 301 در مقابل تعریق واکنشی نشان نمی دهد و از مواد با کیفیت ایتالیایی ساخته شده و برای تمام پوست های مناسب می باشد دوام این محصول بسیار بالا هست و مات کنندگی بی رنگی به چهره شما می دهد.

پرایمر لوسمنت مدل PRI-1816

پرایمر لوسمنت مدل PRI-1816 یک جوانساز پوست و نرم کننده عالی پوست است ویتامین های A E و امگا 3 و 6 در این پرایمر وجود دارد این محصول تقویت کننده و تغذیه کننده پوست با مواد معدنی و ویتامین ها را دارد لوسمنت از بهترین مواد اولیه اروپایی تولید شده است.

پرایمر مک فیکس اصل مدل Base Visage

پرایمر مک فیکس مدل Base Visage می تواند کمک بسیاری به میکاپ و آرایش شما بکند و اگر نقصی وجود داشته باشد من جمله جای جوش یا قرمزی این محصول بهترین برای شماست همچنین پوست صاف و یکدستی را تجربه خواهید کرد.

پودر تثبیت کننده آرایش هانتین مدل Fixator Powder

پودر فیکساتور آرایش هانتین مدل Fixator Powder قدرت بالایی در تثبیت آرایش صورت دارد اگر آرایش های شما درخشان می شود Fixator Powder می تواند این مشکل را رفع کند برای سایه ابرو می توانید با این پودر مخلوط کرده و ماندگاری را بالا ببرید.

پودر فیکس کننده آرایش هانتین شماره H 01

پودر تثبیت کننده آرایش هانتین شماره H 01 ا را می توانید در انتهای آرایش با چند قطره آب ترکیب کرده و روی صورت خود بزنید می بینید که آرایش شما برای مدت زمان طولانی دوام بالایی دارد این پودر فیکس کننده بی رنگ مات می باشد.

پرایمر صورت فنیکس مدل 101

پرایمر صورت فنیکس مدل 101 بصورت حرفه ای عمل کرده و علاوه بر رفع چروک ها و ایجاد کردن صافی ها از پوست شما مراقبت خوبی را می کند پرایمر فنیکس هیچ گونه نقصی در چهره شما ایجاد نکرده و آرایش شما را پایدار تر و برای مدت زمان بیشتری حفظ می کند.

پرایمر دبورا مدل face perfectحجم 30 میلی لیتر

پرایمر دبورا مدل face perfect یک محصول ایتالیایی که مجوز سازمان غذا و دارو را گرفته است ماندگاری بالا و پوششدهی یکپارچه ای دارد همچنین این پرایمر باعث شده تا اگر از کرم پودر استفاده می کنید به راحتی روی سطح صورت شما پخش شود.

پودر تثبیت کننده آرایش استودیو میکاپ مدل Soft Focus

شماره 02 پودر تثبیت کننده آرایش استودیو میکاپ یک مدل Soft Focus می باشد که بدون هر گونه بو یا پارابن بوده که حساسیتی را ایجاد نمی کند همچنین این محصول ضد آب بوده و دوام بسیار خوبی دارد همچنین هیچ گونه چربی ، تالک و سیلیکونی ندارد.

قیمت پودر تثبیت کننده آرایش زویی ارگانیک مدل Flora Nutmeg

پودر فیکس تثبیت کننده زویی ارگانیک در دوران شیردهی و بارداری هم قابل استفاده بوده که جوش هم ایجاد نمی کند این محصول حاوی روغن هایی جهت رفع التهاب و نرمی پوست بوده همچنین رطوبت رسانی خوبی را انجام می دهد.

بهترین مارک پودر فیکساتور آرایش ز مدل 4932

پودر تثبیت کننده یا فیکس کننده آرت دکو محصولی حرفه ای برای آرایش و میکاپ های عالی و بدون نقص می باشد دوام و ماندگاری بالا این پودر فیکساتور آرایش شما را برای مدت طولانی بی نظیر جلوه می دهد فاقد رنگ بوده و می تواند چربی اضاف آرایش را کاهش دهد.

پودر فیکس کننده آرایش یو تری اف شماره 86

پودر فیکساتور آرایش یو تری اف سازگاری خوبی با تمامی پوست ها دارد و مدن طولانی روی پوست شما می ماند و آرایش شما را ثبیت می کند کیفیت بالای این تثبیت کننده آرایش صورت زبانزد بسیاری از بانوان می باشد

پودر تثبیت کننده آرایش مریدا اصل مدل loose powdwr شماره 32

پودر تثبیت کننده آرایش مریدا پوشش طبیعی و کاملی روی تمامی صورت ایجاد می کند بافت بسیار نرم این پودر تثبیت کننده مریدا باعث شده تا سنگینی روی پوستتان احساس نکنید این نوع مات کننده خوبی بوده و برای همه پوست قابل استفاده است.

پرایمر لورآل اصل مدل INFALLIBLE MATTIFYING BASE

پرایمر لورآل اصل مدل INFALLIBLE MATTIFYING BASE برای پوست خشک بسیار مناسب می باشد پرایمر لورآل بصورت بی رنگ می باشد که در زیرسازی آرایش بسیار خوب عمل می کند عیوب پوست شما را تماما می پوشاند و دیگر چروکی را نخواهید داشت

پرایمر میبلین آبی و صورتی مدل Baby Skin

پرایمر میبلین آبی اصل مدل Baby Skin ساخت کشور آمریکا می باشد با توجه به سبک بودن این پرایمر صورتی میبلین به سادگی روی تمامی صورت پخش می شود این محصول پوست شما را نرم کرده و منافذ پوستتان را می پوشاند.

اسپری فیکس آرایش میبلین اصل مدل Master Fix

اسپری فیکس کننده آرایش میبلین اصل مدل مستر فیکس Master Fix ترکیبات خاصی که دارد مشکل ماسیدگی و پاک شدن آرایش را به خوبی حل کرده است اسپری فیکساتور میبلین را به خوبی تکان دهید و از فاصله 15 تا 25 سانتی متر بر روی چهره خود اسپری کنید

پرایمر میبلین اصل شماره 10 حجم 30 میلی لیتر

پرایمر میبلین اصل کیفیت بسیار بالایی داشته و منافذ را به خوبی می پوشاند و خیلی سریع و راحت جذب پوست می شود و دلیل آن هم سبک بودن این پرایمر اصل از برند میبلین می باشد حتما این پیشنهاد سیسفا را مشاهده کنید

اسپری رطوبت رسان و تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک اصل مدل MIST & FIX

عصاره های خیار ، چای سبز ، بابونه در اسپری رطوبت رسان و فیکس کننده آرایش ژنوبایوتیک یافت می شود که باعث جوانسازی و خونرسانی پوست شما می شود همچنین دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو می باشد

اسپری فیکساتور آرایش گلدن رز مدل Fixing

اسپری فیکس کننده آرایش گلدن رز مدل Fixing برای بهتر انسجام داشتن به آرایش شما کمک بسیار زیادی می کند در مدت زمان کمی جذب پوست می شود بدون اینکه خشکی ایجاد کند ماندگاری بالای اسپری فیکساتور اثرپذیری سریع و بالایی دارد

پودر فیکس کننده آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing Powder

کرم فیکس آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing Powder دوام بسیار خوبی به آرایش شما می دهد و ساعت های زیادی بدون تغییر چهره ای زیبا خواهید داشت تثبیت کننده گلدن رز برای هر نوع پوستی مناسب می باشد به علاوه بصورت طبیعی عمل می کند.