لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: خرید ترازو دیجیتال

ترازو مکانیکی عقربه ای کمری مدل AZ DT602E

ترازو مکانیکی کمری مدل AZ DT602E با دقت بسیار خوب دارای عقربه ای می باشد که با کمترین خطا وزن را به شما نشان می دهد خوبی این دستگاه عدم نیاز به باتری است که خود یک مزیت می باشد حداکثر وزن قابل تحمل 150 کیلوگرم می باشد

ترازو دیجیتال کمری مدل B Wave

ترازو دیجیتال کمری مدل B Wave طراحی بسیار زیبایی دارد همچنین صفحه نمایش بزرگ و دقت بالا از ویژگی های اصلی این ترازوی وزن کشی می باشد مزیت دیگر این دستگاه داشتن دماسنج با درصد خطای بسیار پایین است

ترازو دیجیتال کمری مدل AZ EB9494

ترازو دیجیتال کمری مدل AZ EB9494 دارای 4 حشگر دقیق می باشد که وزن را با دقت بالایی نشان دهد دارای استاندارد CE و iso9001 می باشد در صورتی که باتری تمام شود نشانگر اتمام باتری دارد برای خرید در سیسفا سفارش دهید

ترازو دیجیتال مومکس مدل AP5E

ترازو دیجیتال مومکس مدل AP5E بیشترین وزنی را که اندازه می گیرد 200 کیلوگرم است و شاخص های سلامتی بدن را می تواند اندازه گیری کند همچنین دارای سیستم خاموشی خودکار می باشد که بعد از استفاده دستگاه خاموش می شود.

ترازو دیجیتال بابیلیس مدل sl31e

ترازو دیجیتال بابیلیس مدل sl31e بسیار کاربردی و دارای اندازه گیری تمام شاخص های سلامتی از جمله چربی ، آب ، ماهیچه ، استخوان و تراکم لاغری و پروتئین بدن از ویژگی های ایت ترازوی وزن کشی می باشد حداکثر وزن 150 کیلوگرم می باشد.

ترازوی دیجیتال بریسک مدل BS

ترازوی دیجیتال بریسک مدل BS دقیت اندازه گیری 50 گرم دارد با نمایشگر بزرگ می توانید اعداد را به راحتی ببینید به راحتی می توانید ترازوی دیجیتال را تراز کنید وزن این ترازوی وزن کشی 1 کیلو 700 گرم می باشد قابلیت خاموشی خودکار یک ویژگی برتر این ترازوست.

ترازو دیجیتال میگل مدل 800

ترازو دیجیتال میگل مدل 800 با دو باتری قلمی کوچک کار می کند این ترازو شاخص های توده های بدنی را با رنگ های زرد ، قرمز و سبز نشان می دهد هم اکنون دو رنگ سفید و خاکستری این محصول موجود می باشد.

ترازو هوشمند هوآوی مدل AH100

ترازو هوشمند هوآوی مدل AH100 توده های چربی ، درصد عضله ، پروتئین ، آب بدن و املاح استخوان ها را اندازه گیری می کند هوآوی مدل AH100 قابلیت برنامه ریزی برای 9 نفر را بصورت همزمان دارد برای خرید هم اکنون از طریق سیسفا اقدام کنید

ترازو دیجیتال اکسیر مدل 2003D

ترازو دیجیتال اکسیر مدل 2003D دارای نشانگر دمای محیط می باشد وزنی تا 180 کیلوگرم را تحمل می کند بعد از هر بار استفاده بصورت خودکار خاموش می شود شیشه سکوریت زیرپا 8 میلیمتری بوده که بسار مقاوم می باشد.

ترازو هوشمند یونمای مدل Color

ترازو هوشمند یونمای مدل Color دارای حسگر فوف العاده دقیق با اندازه گیری بالا می باشد و هم روی فرش و موکت قابل استفاده بوده همچنین قابلیت انتقال اطلاعات از طریق بلوتوث را دارد سیسفا خرید این ترازوی عالی را به شما پیشنهاد می دهد.

ترازوی دیجیتال بیاند مدل BS-146

ترازوی دیجیتال بیاند مدل BS-146 شاخص های سلامتی بدنی مانند توده چربی و عضله و استخوان را محاسبه کند ترازو جز وسایلی می باشد که زیاد از ان استفاده می شود و ممکن است بعد از هر بار استفاده فراموش کنیم آن را خاموش کنیم سیستم خاموش خودکار بیاند مدل BS-146 این مشکل را حل کرده است.

ترازو دیجیتال نوزاد متئو مدل PSB 250 i

ترازو دیجیتال نوزاد متئو مدل PSB 250 i اندازه گیری قد و روند رشد را برای نوزاد شما محاسبه می کند همچنین می تواند اندازه سر کودک را محاسبه کند این ترازوی نوزاد تا 25 کیلوگرم وزن را تحمل و اندازه گیری می کند به علاوه می توانید اطلاعات را از طریق بلوتوث به موبایل انتقال دهید.

ترازو دیجیتال geepas مدل GBS4180N

ترازو دیجیتال جی پاس مدل GBS4180N با دقت 100 گرم وزن را به راحتی محاسبه می کند این دستگاه از یک باتری سکه ای استفاده می کنتد و به محض اینکه باتری روبه اتمام باشد نمایشگر به شما نشان می دهد ترازو دیجیتال geepas را به یاد داشته باشید.

ترازو دیجیتال جیپاس مدل GBS46506UK

ترازو دیجیتال جیپاس مدل GBS46506UK شاخص های سلامتی مانند درصد آب و چربی بدن، وزن عضلات و توده های استخوانی را محاسبه می کند به علاوه کالری مورد نیاز برای هر فرد را مشخص می کند که می توانید اطلاعاتی نظیر سن ، قد و وزن را در حافظه این ترازو ذخیره کنید.

ترازو دیجیتال بریسک brisk مدل BS22

ترازو دیجیتال بریسک brisk مدل BS22 کمتر از 2 کیلوگرم وزن دارد و با صفحه نمایش بزرگ که به راحتی اعداد را می توانید مشاهده کنید brisk مدل BS22 حداکثر وزن 180 کیلوگرم را تحمل می کند و با دقیت بسیار کم می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد.

ترازو دیجیتال بی ول مدل WK-165W

بعد از اینکه شما روی ترازو دیجیتال بی ول مدل WK-165W بایستید در عرض چند ثانیه وزن شما را اندازه گیری کرده و روی صفحه نمایش آن را مشاهده خواهید کرد وقتی باتری شما روبه اتمام باشد سیستم هشدار دهنده ای به شما اطلاع می دهد.

ترازو دیجیتال بی ول bwell مدل WK-166

ترازو دیجیتال بی ول مدل WK-166 با داشتن 4 حسگر قدرتمند دقت وزن کشی را بالا می برد همچنین اندازه این دستگاه مناسب می باشد و در هر جایی م یتوان از آن استفاده کرد شیشه ای با ضخامت 6 میلی متر ایمنی این ترازو را بالا می برد.

ترازو دیجیتال پرفکت مدل AV – 0101102

ترازو دیجیتال پرفکت مدل AV – 0101102 دارای نمایشگری دیجیتالی و سیستم خاموشی خودکار برای صرفه جویی در مصرف باتری می باشد همچنین در صفحه نمایش این ترازو نمایشگر توان و شارژ باتری وجود دارد تا از میزان قدرت آن باخبر شوید.

ترازوی عقربه ای مکانیکی زیکلاس مد مدل ZYK-MS03

ترازوی مکانیکی زیکلاس مد مدل ZYK-MS03 می تواند تا وزن 180 کیلوگرم را اندازه گیری کند این ترازو دیجیتال بدنه ای از جنس فلز دارد که بسیار مقاوم بوده و در مقابل ضربه مشکلی برای آن پیش نمی آید اما دقت این دستگاه 1 کیلوگرم می باشد.

ترازوی مکانیکی وزن کشی زیکلاس مد مدل ZYK-MS02

ترازو عقربه ای وزن کشی زیکسلا مد که نوع مکانیکی ترازو می باشد قابلیت تحمل وزن تا 160 کیلوگرم را دارد صفحه نمایش و عقربه بزرگی دارد و به راحتی می توان آن را مشاهده کرد این ترازو دیجیتال یکی از بهترین های وزن کشی می باشد.

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-DS42-M

یکی از بهترین ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-DS42-M می باشد که وزنی معادل 1.5 کیلگرم را داراست و تحمل وزنی تا 150 کیلوگرم را دارد دقت این دستگاه 100 گرم می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است با نمایشگر بزرگ lcd اعداد را از بالا براحتی می توانید مشاهده کنید.

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-AS68

ترازو دیجیتال هایتک در مدل HI-AS68 سطح شیشه ای مقاوم و نشکن دارد همچنین 4 سنسور برای اندازه گیری دقیق تر در قسمت های چهار پایه خود دارد این دستگاه از فناوری التراسونیک و لرزشی استفاده می کند هنگام ایستادن روی آن دستگاه بصورت خودکار روشن می شود.

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-DS42-A

ترازو دیجیتال هایتک مدل HI-DS42-A درای صفحه نمایش بزرگ برای نمایش بهتر بوده همچنین نشانگرهای اتمام باتری و وزن بیش از اندازه را هم دارد این ترازو می تواند تا وزنی بالغ بر 150 کیلوگرم را بسنجد و نمایش دهد تنها منبع انرژی این محصول بانری سکه ای می باشد.

ترازو دیجیتال آ ا گ مدل PW 5644 FA

ترازو دیجیتال آ ا گ مدل PW 5644 FA شاخص های سلامتی بسیاری را اندازه می گیرد که برای بسیاری از افراد مهم می باشد این ترازو میزان آب و چربی را اندازه می گیرد حتی می تواند جرم استخوان و میزان عضله های شما را به سادگی تحلیل و محاسبه کند.

ترازو دیجیتال پرفکت مدل AV – 0101102

ترازو دیجیتال پرفکت مدل AV – 0101102 از شیشه مقاومی ساخته شده و این ترازو می تواند تا وزنی معادل 180 کیلوگرم را اندازه بگیرد بصورت خودکار پس از چند ثانیه از آخرین استفاده خاموش می شود همچنین دارای دماسنج با دقت بالا می باشد.

ترازوی امسیگ مدل GW30-Z4

ترازوی امسیگ مدل GW30-Z4 با باتری کار کرده و انرژی بسیار کمی از باتری را مصرف می کند این ترازو به پوند و کیلوگرم وزن را نمایش میدهد طراحی زیبا و شیک از مزیت های دیگر این محصول می باشد

ترازو مکانیکی عقربه ای امسیگ مدل MW84-E

ترازو عقربه ای امسیگ مدل MW84-E با دقت اندازه گیری 1 کیلوگرم و تحمل وزن کشی تا 130 کیلو را داراست صفحه نمایش بزرگ و چرخان کمک می کند تا اعداد را به درستی ببینیم این محصل از دوام بالایی برخوردار می باشد.

ترازوی دیجیتالی بیورر PS07

ترازوی دیجیتالی بیورر PS07 تحمل سنجش وزن تا 150 کیوگرم را دارد این ترازو با یک باتری سکه ای کار می کند و مناسب مصارف خانگی بوده و دیگر شاخص های سلامتی را وزن نمی کند خاموشی اتونات از ویژکی دیگر این محصول می باشد.

ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286

این ترازوی دیجیتال برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند بسیار مناسب می باشد و دقت خطای پایینی را دارد ترازوی «HN-286» تولید شرکت «امرن» (Omron) حاوی 4 سنسور قدرتمند برای ارائه وزن دقیق می باشد این ترازو با صفحه نمایش بزرگ به خواندن راحت تر اعداد کمک زیادی می کند

ترازو دیجیتال جامپر مدل JPD-710

ترازو دیجیتال جامپر مدل JPD-710 توانایی سنجش درصد عضله های بدن ، وزن استخوان ها و رطوبت بدن را اندازه گیری کند سن بیولوژیکی بدن و درصد چربی ها را هم بررسی کند با استفاده از بلوتوث می تواند داده ها را به گوشی شما ارسال کند

ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 2020

افرادی که وزن بالایی دارند می توانند از ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 2020 استفاده کنند این محصول دارای نشانگر باطری و دمای محیط می باشد که دو مزیت عالی می باشد و با واحد های پوند و کیلوگرم وزن را نشان می دهد.

ترازوی دیجیتال سان سان کد SS-01

ترازوی دیجیتال سان سان کد SS-01 با وزنی معادل 2.2 را می توانید در هر جا و مکانی داشته و استفاده کنید این ترازو دقتی برابر با 0.1 دارد که ضریب خطای بسیار پایینی دارد بنابراین برای سفارش این ترازوی دیجیتال به هیچ عنوان شک نکنید.

ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 1001

در مدل 2003ِA ترازوی دیجیتال سان سان یک مزیت بسیار بزرگی که دارد دقت بالای نمایش وزن و نمایشگر بزرگ برای نمایش وزن می باشد این ترازو شیشه سکوریتی با ضخامتی معادل 8 میلی متر را داراست به سرعت روشن و قابلیت خاموشی خودکار را داراست.

ترازو دیجیتال سان سان مدل 2003A کد 6500

ترازوی دیجیتال سان سان مدل 2003ِA برای استفاده خانگی بسیار مناسب می باشد این ترازو وزنی حداکثر تا 180 کیلوگرم را تحمل می کند که با ی باتری سکه ای وزن کشی را انجام میدهد همچنین دمای نمایش دمای محیط اطراف از مزیت های دیگر این محصول است.

ترازو دیجیتال افق مدل توپی

ترازو دیجیتال افق مدل برفی یکی از راه های مهم برای پیشگیری از چاقی می باشد شما با داشتن یک ترازو در منزل می توانید وزن خود را کنترل کرده و از وزن خودتان بصورت منظم آگاه شوید شیشه استفاده شده کف ترازو ضدحرارت و مقاومت زیادی در برابر ضربه دارد.

ترازو دیجیتال افق مدل توپی

ترازو دیجیتال افق مدل توپی دارای دقت 100 گرم بوده و با باتری ساعتی کار می کند هنگام تمام شدن باتری الارم اتمام باتری وجود دارد ضفحه نمایش lcd این ترازوی خانگی با رفتن شخص روی ترازو به نمایش در می آید.

ترازوی دیجیتال وزن کشی افق مدل 2003D

ترازو دیجیتال افق مدل 2003D برای استفاده خانگی بوده و کاربرد وزن کشی دارد این محصول دمای محیط را هم نمایش می دهد به علاوه دارای شیشه ضخیم و مقاومی بوده و به راحتی تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کرده و نشان می دهد.

ترازو دیجیتال افق مدل جاپا

ترازو دیجیتال افق مدل جاپا توان اندازه گیری حداکثر 150 کیلوگرم را دارد این ترازو در سه رنگ بی رنگ ، شفاف و براق در بازار وجود دارد این محصول دارای نمایشگر ال ای دی بوده که اعداد را به راحتی نشان می دهد

ترازو هوشمند دیجیتال شیائومی مدل XMTZC02HM

ترازو دیجیتال شیائومی مدل XMTZC02HM یک محصول هوشمند از برند معروف شیائومی می باشد این ترازوی دیجیتال می تواند سوخت و ساز بدن و مقدار آّب بدن را محاسبه کند همچنین چربی و ماهیچه های بدن و استخوان ها را هم می سنجد

ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi-Smart-Scale2

ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi-Smart-Scale2 با طراحی زیبا و کلاسیکی که دارد و توان کالیبراسیون اتوماتیک را داشته و همچنین می توانید از طریق بلوتوث اطلاعات را به گوشی اندرویدی و ios شما انتقال می دهد این ترازو توده های بدنی bmi را به سادگی محاسبه می کند.

ترازو هوشمند شیائومی سفید مدل Mi

ترازو هوشمند شیائومی مدل Mi حداقل 5 تا حداکثر 150 کیلوگرم وزن را تحمل می کند این ترازو می تواند به نرم افزار اندروید گوشی وصل شده و وزنتان را روی گوشی دیده و کنترل کنید دقت اندازه گیری این ترازوی هوشمند 50 گرم می باشد که از کیفیت بالای این محصول می باشد.

ترازو دیجیتال شیائومی مدل Mi body composition scale

ترازو دیجیتال شیائومی Mi body composition scale یک ترازوی هوشمند می باشد که بصورت خودکار خاموش می شود صفحه led باکیفیت همه شاخص‌های سلامتی را اندازه گیری می کند به علاوه دارای 3 روش محاسبانی برای سنجش سلامت می باشد