لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: خرید ماساژور برقی

ماساژور دستی آل فیدا مدل 14T01

قطعا در طول روز خستگی زیادی برای شما باقی می ماند و استفاده از ماساژور دستی آل فیدا مدل 14T01 می تواند تا حد قابل توجهی این خستگی را رفع کند نیازی به هیچ گونه برق و باتری نیست تا از ایت دستگاه استفاده کنید.

ست اپیلاتور و ماساژور و برس پاکسازی صورت وی جی ار مدل VG800

ست اپیلاتور و ماساژور و برس پاکسازی صورت وی جی ار مدل VG800 بسیار کاربردی پوستی تمیز به شما می دهد و تنفس پوست را برای شما بهتر می کند همچنین ضدآب می باشد به علاوه تاییدیه CE اروپا را هم داراست

ماساژور برقی آرونت حرکتی مدل YN-2639

ماساژور برقی آرونت مدل YN-2639 دارای گوی هایی می باشد که حرکت می کنند و برای اثر بخشی بیشتر دارای مادون قرمز می باشد جنس بدنه مقاوم و ضدحساسیت می باشد برای خرید این محصول در سیسفا هم اکنون اقدام کنید.

ماساژور برقی آرونت ضربه ای مدل RT-1052

ماساژور برقی آرونت جنس بدنه بسیار محکمی دارد و از روش ضربه ای استفاده می کند و هیچ گونه صدایی ندارد مدل RT-1052 همچنین طراحی ارگونومیک داشته که به سادگی در دست قرار می گیرد با یکبار شارژ 20 ساعت کی توانید استفاده کنید

ماساژور دستی باستنیک مدل FN45

ماساژور دستی باستنیک مدل FN45 می تواند صورت و گردن شما را از هر نوع خستگی دور کند همچنین از شل شدگی پوست صورت چلوگیری می کند و فعالیت های ساخت سلول های پوستی را افزایش میدهد این ماساژور به راحنی قابل حمل بوده و در همه جا میتوانید از آن استفاده کنید.

ماساژور دستی آل فیدا مدل 14T01

ماساژور دستی آل فیدا مدل 14T01 بصورت زیبا و ساده طراحی شده تا تمامی قسمت ها از جمله نشیمنگاه , شکم , گردن , صورت ،کمر , دست , پا و سر , شانه و گردن را بصورت دستی ماساژ دهید نوع ماساژ بصورت حرکتی می باشد

ماساژور زانو هژنگ مدل HZ-KNEE-1

ماساژور زانو هژنگ مدل HZ-KNEE-1 با استفاده از لرزش و فشار هوا زانوهای شما را ماساژ می دهد مادون قرمز این محصول باعث شده تا جریان خون بیشتر شده و اثربخشی ماساژ چندبرابر شود جهت خرید در سیسفا اقدام کنید

ماساژور گردن هژنگ مدل HZ-INECK-1

ماساژور گردن هژنگ مدل HZ-INECK-1 بصورت لرزشی و الکتریکی عمل می کند بصورتی که تمامی خستگی و درد های گردن را که ناشی از تنش های روزمره به وجود آمده را از بین میبرد همچنین جریان خون را بهبود می بخشد اگر در ورزش یا ضربه صدمه ای جزئو دیده باشید این دستگاه می تواند التیام بخش باشد

ماساژور سر هژنگ مدل HZ-HEAD-1

اگر سر یا دست و پا یا کمرتان درد دارد می توانید از ماساژور سر هژنگ مدل HZ-HEAD-1 استفاده کنید این دستگاه با ماساژ دهی بصورت حرکتی تمامی خستگی و درد شما را کم می کند با هر بار شارژ می توانید تا 2 ساعت از ماساژور سر استفاده کنید.

ماساژور زیکلاس مد مدل SF-A30

ماساژور زیکلاس مد مدل SF-A30 برای ماساژدهی خانگی بسیار مناسب می باشد بعد از هر بار 20 دقیقه جهت استراحت به صورت خودکار دستگاه متوقف می شود از این نوع دستگاه در همه جای بدن می توانید استفاده کنید

ماساژور برقی فونیکس مدل A02E

ماساژور برقی فونیکس مدل A02E برای تمامی بدن مناسب می باشد و بصورت ضربه ای می توانید خستگی را از بدن خودتان بیرون کنید بیاد داشته باشید این محصول ساخت کشور چین اما تحت لیسانس کیفیت آلمان می باشد.

ماساژور برقی پا مدل F7

ماساژور برقی پا مدل F7 یک گزینه عالی برای آرامش پاهای شما و در نتیجه اعصابتان می باشد این دستگاه ماساژور از دو عملکرد ماساژدهی لرزشی و حرکتی استفاده می کند و به بهترین حالت ممکن برای شما کار را انجام می دهد.

ماساژور پیر کاردین مدل لامبر ماساژ

ماساژور پیر کاردین مدل لامبر ماساژ یک انتخاب عالی برای کمر و نشیمنگاه می باشد با گرما و مادون قرمزی که دارد خستگی و درد را به سرعت رفع می کند این ماساژور دارای حرکات چرخشی می باشد به علاوه با ریموت می توانید آن را را کنترل کنید

ماساژور بریسک مدل mt20

ماساژور بریسک مدل mt20 برای تمام بدن مناسب می باشد این ماساژور از نوع ضربه ای استفاده می کند و با استفاده از ضربه های کنترل شده ماساژدهی را انجام می دهد توان مصرفی این دستگاه 50 وات می باشد.

ماساژور صورت کیوت اسکین لرزشی مدل Thermal Ion

ماساژور صورت کیوت اسکین مدل Thermal Ion با ساخت یون و گرما پوست صورت شما را جلا و جوان و شفاف می کند این ماساژور صورت را می توانید همراه خود در هر جایی برده و استفاده کنید چرا که بسیار کوچک بوده و دارای باتری قابل شارژ می باشد.

ماساژور برقی دور چشم فورئو مدل IRIS

ماساژور دور چشم فورئو مدل IRIS از نوع ماساژدهی لرزشی بوده و برای اطراف چشم طراحی شده است این دستگاه از برند معروف کشور سوئد می باشد که در تمام دنیا محصولات ماساژ را ارائه کرده است و بیشترین رضایت مثبت مشتریان را دارد.

ویبراتور ایستاده کمر و نشیمنگاه وسلو مدل WLICVU36907

ویبراتور ایستاده وسلو مدل WLICVU36907 بصورت لرزشی قسمت های باسن و کمر را به آرامی ماساژ می دهد این دستگاه 8 برنامه تمرینی دارد و می توان ازسرعت ان را از 1 تا 16 کم یا زیاد کرد تحمل وزن تا 110 کیلوگرم را دارد.

ماساژور بدن مدیسانا مدل AC 850

ماساژور مدیسانا مدل AC 850 را می توانید برای تمامی اعضای بدنتان استفاده کنید این دستگاه در بهبود گردش خون و تحریک بافت و استحکام سازی پوست نقش بسزایی دارد با دو قدرت متفاوت عملیات ماساژ را انجام می دهد.

ماساژور پا آ ا گ مدل FM-5567

ماساژور پا آ ا گ مدل FM-5567 نوع ماساژ حرکتی برای پا را به خوبی انجام می دهد این محصول دارای سری های متفاوت برای تحریک نواخی مختلف پا را داراست از این ماسازور برقی پا م یتوانید هم با آب و هم بدون آب استفاده کنید.

ماساژور های-تک گردن و شانه مدل HI-SM120

ماساژور های-تک مدل HI-SM120 برای گردن و شانه طراحی شده است که از فناوری شبیه سازی دست انسان استفاده شده است دو حالت این دستگاه بسیار کاربردی می باشد که پیشنهاد ما برنامه 10 دقیقه می باشد که بیشترین بازدهی را برای شما خواهد داشت و خستگی تان رفع می شو.د.

ماساژور پا بیورر Beurer مدل FM38

ماساژور برقی کف پای که ریلکسشن کف و ساق پا می باشد گرمایش مادون قرمز بسیار عالی عمل کرده و باعث تاثیر 100 درصدی عملکرد ماساژ شده است استفاده و کنترل آسان پا باعث شده تا براحتی تمام ی بخش های کف پپایتان را روی این دستگاه تکان دهید.

ماساژور کف پا امسیگ حرکتی اصل مدل FW220

ماساژور کف پا امسیگ مدل FW220 دارای مادون قرمز است که گرمای تولید شده باعث شده تا خیلی سریعتر درد شما را التیام می بخشد طراحی بسیار خوب این دستگاه باعث افزایش عملکرد آن شده است چرخش این محصول در 2 جهت می باشد.

ماساژور بدن امسیگ برقی ضربه ای مدل MG 80-PLUS

ماساژور بدن امسیگ که بصورت ضربه ای کار می کند هم زمان برای اثربخش بهتر از مادون قرمز هم استفاده میشود تا خستگی شما سریع تر رفع شود مدل MG 80-PLUS همچنین برای درمان ، آرامش بخشی و لاغری مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژور دستی زد جی تی اس مدل درمارولر

ماساژور دستی زد جی تی اس یک ماسازور دستی حرکتی می باشد که بصورت درمارولر است که 192 سورن روی غلتک آن قرار گرفته است تا تاثیرگذاری بیشتری را داشته باشد اندازه در حد میکرون می باشد و طول حداکثر 3 میلیمتر دارند.

ماساژور دستی صورت و بدن تاچ بیوتی مدل TB1613A

ماساژور دستی صورت و بدن تاچ بیوتی دارای یک غلتک 360 درجه می باشد که تمام اعضای بدن را می توانید ماساژ دهید این وسیله روی صورت هم قابل استفاده می باشد و موجب طراوت و شادابی پوست می شود با طراحی ارگونومی مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه خستگی از آن استفاده کنید.

ماساژور چشم تاچ بیوتی مدل TB1583

ماساژور چشم تاچ بیوتی مناسب اطراف چشم بوده و بصورت لزشی عمل کرده و پوست را ماساژ می دهد این دستگاه حرارتی را هم برای بهبود عملکرد ماساژ دارد که می تواند سیاهی و پف زیرچشم بسیاری از افراد را به تدریج رفع کند افرادی که با کامپیوتر کار می کنند این ماساژور برای آنهاست.

درمارولر تیتانیومی دی.آر.اس مدل َAnti-aging

برند دی آر اس درومالر تیتانیومی خود را وارد بازا کرده است این ماساژور یکی از بهترین ماساژورها برای جوان سازی پوست بوده که ضدپیری می باشد چین و چروک های خود را با این ماساژور قلطکی کاهش داده و طول عمر پوست شما بیشتر خواهد شد.

ماساژور درمارولر مارک دی. آر. اس طرح 5 در 1

ماساژور درمارولر دی. آر. اس طرح 5 در 1 برای تمامی بدن طراحی شده که بصورت غلتک می باشد که 4 سری در سایزهای مختلف دارد که برای جوانسازی پوست ، افزایش کلاژن، رفع سیاهی اطراف چشم و ریزش مو و… کاربرد دارد.

ست ماساژور تن زیب مدل Massager Box

ست ماساژور تن زیب مدل Massager Box که شامل چندین ماساژور برای تمامی نقاط بدن می باشد مثلا ماساژور غلتکی برای کف دست مناسب می باشد دمپایی برای کف پا و هشت پا برای کل بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژور غلتک کف پا تن زیب مدل فوت 9093

قعا بیشتر ما بعد از انجام کارهای طاقت فرسا در طول روز به یک ماساژ نیاز داریم بخصوص ماساژ کف پا ماساژور غلتک کف پا تن زیب یک انتخاب عالی برای رفع این خستگی می باشد که شامل 5 غلتک می باشد که موجب افزایش سرعت گردش خون در کف پای شما می شود.

ماساژور کتف و گردن حرارتی بست رست مدل MX-02AC

ماساژور کتف و گردن حرارتی بست رست مدل MX-02AC دارای 4 گوی برای ماساژ کتف و پشت گردن شما می باشد این وسیله بیشتر برای خودرو طراحی شده است همچنین با داشتن تکنولوژی مادون قرمز دردهای عضلات را بطور موثرتر رفع می کند.

ماساژور پا بست رست مدل RK-858A

ماساژور پا بست رست مدل RK-858A می تواند مچ ، کف و ساق پا را به خوبی ماساژ دهد چون بیشترین فشار روی پا می باشد بنابراین ماساژ پا از اهمیت زیادی در رفع خستگی برخوردار می باشد همچنین این دستگاه می تواند زانو را هم ماساژ دهد.

روکش صندلی ماساژور بست رست مدل SF-642

روکش صندلی ماساژور بست رست مدل SF-642 انواع مختلفی از ماساژ من جمله ویبره ، ورزی ، ضربه ای و شیاتسو را دارد می توان قدرت ، سرعت و قد و محل ماساژ را انتخاب کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشد

ماساژور بست رست مدل SF-303.1

این محصول برای تمامی اعضای بدن بخصوص سر و گردن و شانه مناسب می باشد ماساژور بست رست مدل SF-303.1 دارای مادون قزمز هم می باشد که از دردهای عضلانی و تا اندازه قابل توجهی کم می کند این دستگاه بصورت لرزشی عمل کرده و برای استفاده روزانه مناسب می باشد.

کوسن ماساژ بست رست مدل MX-02PC

ماساژور برقی بست رست را در هر مکانی می توانید استفاده کنید روکش قابل شستشو دارد و دارای برنامه های از پیش تعیین شده برای انجام ماساژ بصورت اتوماتیک می باشد این دستگاه دارای 4 گوی ماساژ بوده که بسادگی بصورت دورانی می چرخند.