لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: خرید ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن

ماشین اصلاح موی سر و صورت مک استایلر مدل MC-077

ماشین اصلاح موی سر و صورت مک استایلر مدل MC-077 با کیفیت بالا که نشان از اصل بودن این دستگاه می باشد استیل ضدزنگ باعث شده تا دستگاه زنگ نزند و حساسیتی برای پوست شما ایجاد نکند کوچکترین موها را می توانید با این ماشین اصلاح بزنید.

ماشین اصلاح موی سر و صورت مک استایلر مدل MC-8012

ماشین اصلاح موی سر و صورت مک استایلر مدل MC-8012 از فناوری برش مستقیم استفاده می کند برای اندازه های اصلاح مختلف 6 شانه همراه این ماشین مو زن می باشد وزن سبک دستگاه با 800 گرم وزن از دیگر ویژگی این محصول می باشد.

ماشین اصلاح موی سر مک استایلر اصل مدل MC-061

ماشین اصلاح موی سر مک استایلر مدل MC-061 از کیفیت بالایی برخوردار بوده واصل می باشد دارای 4 شانه 3، 6، 9، 12 می باشد و دارای سیستم توربو برای اصلاح سریع تر موهای شما می باشد این دستگاه مزیت ارگونومیک داشته و به سادگی می توانید ان را در دست بگیرید

ماشین اصلاح موی سر و صورت مک استایلر مدل MC-1919

ماشین اصلاح موی سر و صورت مک استایلر با استیل ضدزنگ و شانه های 3 ، 6 ، 10 و 13 برای همه سلیقه ها مناسب می باشد با یک بار شارژ به شما 70 دقیقه کارایی می دهد جهت خرید از طریق سیسفا اقدام کنید.

ماشین اصلاح سر و صورت رمینگتون مدل HC5880

ماشین اصلاح سر و صورت رمینگتون بدنه ای از جنس پلی کربنات دارد و ضد ضربه می باشد فناوری اصلاح برش مستقیم داشته و سری های قابل شستشو دارد همراه این ماشین اصلاح کیف نگهداری ، روغن و برس تمیز کننده می باشد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت اندیس مدل EasyStyle

ماشین اصلاح موی سر و صورت اندیس مدل EasyStyle تیعه های قابل تنظیم دارد و در اندازه های مختلف می توانید مو را کوتاه کنید چرا که 7 عدد شانه و روغن ، درپوش محافظ و برس تمیز کننده همراه این دستگاه می باشد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت شیائومی مدل Enchen

ماشین اصلاح موی سر و صورت شیائومی مدل Enchen تیغه های سرامیکی دارد که بصورت خودتیز شونده عمل می کنند همچنین ضدآب بوده و بصورت خشک و مرطوب هم قابل استفاده می باشد ماشین اصلاح سر Xiaomi ENCHEN Boost از کیفیت و قدرت بالایی برخوردار است.

ماشین اصلاح موی سر و صورت براون مدل MGK3245

ماشین اصلاح موی سر و صورت براون مدل MGK3245 تیغه هایی از جنس کربن استیل با فناوری برش مستقیم دارد که موهای ضخیم و بلند را به راحتی و بدون کشیدن کوتاه می کند با هر بار شارژ می توانید تا 80 دقیقه از آن استفاده کنید.

ماشین اصلاح سر و صورت براون مدل HC5010

ماشین اصلاح سر و صورت براون مدل HC5010 مناسب مرتب کردن مو می باشد شانه های مخصوصی که این ماشین اصلاح دارد می توانید موهای صورت را هم کوتاه کنید و خط زنی هم داشته باشید اگر قصد خرید دارید سیسفا این ماشین اصلاح را به شما پیشنهاد می دهد.

ست ماشین اصلاح موی سر و صورت و موزن براون مدل MGK3220

براون مدل MGK3220 یک ماشین اصلاح موی سر و بدن و همچنین صورت می باشد که می تواند موهایی با قطر ضخیم و حتی بلند را به سادگی کوتاه کند دوشانه قابل تنظیم با اندازه 0.5 تا 21 میلی متر دارد که به راحتی می توانید موی خود را کوتاه کنید.

ماشین اصلاح سرو صورت فیلیپس مدل HC3100

ماشین اصلاح سرو صورت فیلیپس مدل HC3100 مزیت های عالی مانند وزن کم ، سیم بلند ، تیغ فولادی ضدزنگ و لرزش بسیار کمی را داراست به علاوه دارای 4 شانه برای اصلاح موی سر در اندازه های مختلفی می باشد همچنین موتور خطی بادوام از دیگز ویژگی هاست.

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس مدل HC3530/15

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس مدل HC3530/15 جز بهترین گزینه های برای اصلاح موی سر می باشد این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیار کم صدا می باشد با تغییر اندازه در 13 مرحله می توانید اندازه متفاوتی از مو را کوتاه کرده یا بلند بگذارید

ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلیپس خط زن و صفر زن مدل HC3520/15

ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلیپس مدل HC3520/15 با طراحی ویژه ای که دارد به سادگی در دست قرار می گیرد و زمان استفاده خسته نخواهید شد توانایی اصلاح بین 0.5 تا 23 میلی متر را دارد که بسیار عالی و منحصر به فرد است.

ماشین اصلاح موی سر و صورت دینگ لینگ مدل RF-609c

ماشین اصلاح موی سر و صورت دینگ لینگ مدل RF-609c دارای باتری قابل شارژ می باشد و در سفر هم می توانید از آن استفاده کنید 5 شانه در اندازه های 4، 8، 12، 16، 20 میلی متر می تواند برای سلیقه های مختلف بهترین پیشنهاد باشد که همراه این دستگاه است.

ماشین اصلاح موی سر و صورت دینگ لینگ مدل RF-699

ماشین اصلاح موی سر و صورت دینگ لینگ مدل RF-699 دارای اهرمی می باشد که طول اصلاح و دکمه‌ی تنظیم سرعت موتور و ارتفاع شانه را تنظیم می کند 5 عدد اشنه همراه این دستگاه است که می تواند برای کوتاه کردن موی سر در اندازه های متفاوت بسیاری عالی باشد

ماشین اصلاح موی سر دینگ لینگ مدل RF-699

ماشین اصلاح موی سر دینگ لینگ مدل RF-699 با برق شهری خانگی به سادگی کار می کند به دلیل ضدآب بودن هم قابل شستشو بوده و هم زیر دوش آب می توانید از این دستگاه استفاده کنید تکنولوژی برش مستقیم موجب شده تا موها با دقت بیشتری کوتاه شود.

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-6006

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-6006 تیغه هایی از جنس استیل باکیفیت که ضدزنگ هم می باشد را دارد اما زمانی که شارژ باتری روبه پایان باشد نشانگر روی دستگاه می تواند به شما هشدار دهد و از اتمام شارژ ماشین اصلاح سر باخبر شوید.

ماشین اصلاح جیمی شارژِی مدل GM-792

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-792 را می توانید زیر دوش حمام هم استفاده کنید چرا که ضدآب می باشد قابلیت شستشوی سری را هم داشته و می توانید بصورت خشک یا مرطوب آن را به کار ببرید 4 شانه 3، 6،9 و 12 برای زدن مو را داراست.

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-805

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-805 اهرمی جهت تنظیم اندازه تیغه دارد که بسیار کاربردی می باشد GM-805 با یک ساعت شارژ کردن نزدیک به 2 ساعت برای شما کار می کند این دستگاه را می توانید دز هر جایی استفاده کنید.

ماشین اصلاح سر و صورت جیمی اصل مدل GM-609

ماشین اصلاح سر و صورت جیمی مدل GM-609 با فناوری برش مستقیم موهای سر را تا انتها میزند این دستگاه 5 سر دارد که برای اندازه های مختلف موی سر استفاده می شود سرعت این دستگاه در دوحالت قابل تنظیم می باشد.

ماشین اصلاح سر و صورت جیمی مدل GM-6008

ماشین اصلاح سر و صورت جیمی مدل GM-6008 طراحی ارگونومیکی دارد و برای مدت زمان زیادی قابل استفاده می باشد بدون ان که خسته شوید 4 شانه در اندازه های محتلف همراه این دستگاه است استل ضدزنگ از دیگر مزیت عالی ماشین اصلاح جیمی است.

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1987

با ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1987 خط خود را اصلاح کنید این دستگاه 4 شانه در سایزهای 13 به پایین دارد این دستگاه بصورت بی سیم بوده و با 3 ساعت شارژ نزدیک 300 دقیقه به شما کارایی می دهد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1929

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1929 از تکنولوژی برش مستقیم برای مرزبندی بهتر نواحی اصلاحی استفاده می کند جنس تیغه از تیتانیوم باکیفیت و پیشرفته می باشد طراحی ارگونومیک این دستگاه بهترین حالت را در دستان شما دارد تا به سادگی اصلاح کنید

ماشین اصلاح موی سر کیمی مدل KM-809A

ماشین اصلاح موی سر کیمی مدل KM-809A تمامی نیازهای شما را برطرف می کند نمایشگر شارژ میزان شارژ باتری را به شما نشان می دهد دارای 4 شانه به اندازه های 3 ، 6، 10 و 13 می باشد همراه دستگاه درپوش محافظ 4 سر و برس تمیز کننده می باشد.

بهترین ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1990

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1990 هم با برق خانگی و هم بصورت شارژی قابل استفاده می باشد استیل ضدزنگ این دستگاه باعث شده تا در برابر عواملی مانند رطوبت مقاومت نشان دهد همچنین دارای چندین شانه در اندازه های مختلف برای اصلاح دارد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت کیمی مدل KM-1986+PG

مدل KM-1986+PG از برند کیمی یک ماشین اصلاح موی سر و صورت که فناوری اصلاح مستقیم داشته و قابلیت خط زنی را داراست بعد از هر بار استفاده می توانید سری را بشورید و با هر 3 ساعت شارژ 2 ساعت زمان استفاده به شما می دهد همچنین دارای ویژگی شارژ سریع می باشد.

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل Li Pro Rose Gold Edition

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل Li Pro Rose Gold Edition در مدت زمان 45 دقیقه شارژ می شود و برای 90 دقیقه می توانید از آن استفاده کنید این ماشین اصلاح دارای 6 سر می باشد که برای اندازه های مختلف میتوان موها را کوتاه کرد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت مدل 1230 Primat

ماشین اصلاح موی سر و صورت مدل 1230 Primat دارای خط زن حرفه ای با 6 در جه تنظیم سری دارد این دستگاه دارای 2 سری با شماره 4.5 و 9 می باشد همچنین با این سری ها از استیل ضدزنگ می باشند این ماشین اصلاح توان خط زنی را هم دارد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت موزر مدل 0050-1400

ماشین اصلاح موی سر و صورت موزر مدل 0050-1400 با سری استیل ضدزنگ بصورت برش خطی می تواند موهای سرو صورت شما را تا انتها کوتاه کند شرکت موزر سالهاست با همگام با تکنولوژی برتری که دارد بازار ماشین های اصلاح را در دست دارد.