لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: خرید ماشین ریش تراش برقی

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل V-306

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل V-306 یک ریش تراش کامل و بی نقص و باکیفیت می باشد تیغه ها در 5 جهت چرخش می کنند و اصلاح را ساده می کند مدل V-306 به شکلی طراحی شده که به پوست شما اسیبی نمی زند.

ماشین ریش تراش صورت وی جی ار مدل 341

ماشین ریش تراش صورت وی جی ار مدل 341 دارای 2 تیغ خوتیز شونده می باشد که کیفیت و سرعت بالای اصلاح ریش های صورت شما را تضمین می کند اگر به زیبایی و مرتب کردن چهره خود اهمیت می دهید با 1 ساعت شارژ 1/5 ساعت بازدهی به شما می دهد.

ماشین اصلاح موی صورت وی جی اصل ار مدل ۳۳۱

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل ۳۳۱ از استیل پیشرفته ضداب تولید شده به صورت خشک و مرطوب می توانید ریش های صورت خود را بزنید دو لبه بودن سری این ریش تراش از مزیت عالی می باشد که در زمان شما صرفه جویی می شود این پیشنهاد سیسفا را از دست ندهید.

ماشین ریش تراش صورت وی جی ار مدل V-309

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل V-309 از استیل ضدزنگ درست شده و سری قابل شستشو دارد به علاوه از وسایل اضافی کیف نگهداری و برس تمیز کننده را به همراه خود دارد فناوری اصلاح این ماشین اصلاح صورت برش چرخشی می باشد

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل v-390

ماشین ریش تراش صورت وی جی ار مدل v-390 فناوری برش مستقیم دارد سری قابل شست‌وشو و برس تمیز کننده از دیگر مزیت های این دستگاه می باشد کابل این دستگاه usb می باشد بعد از هر بار شارژ می توانید 45 دقیقه استفاده بی وقفه داشته باشید

ماشین اصلاح صورت جیپاس مدل GSR8618

ماشین ریش تراش جیپاس مدل GSR8618 با وزن کمی که دارد می توان در همه حا حتی مسافرت همراه خود داشته باشید و از آن استفاده کنید این ماشین اصلاح صورت شانه های قابل شستشو دارد و از تکنولوژی برش مستقیم برای اصلاح استفاده می کند.

ماشین اصلاح صورت مردانه فویلی آ ا گ مدل HR 5625

ماشین اصلاح فویلی مردانه آ ا گ مدل HR 5625 دارای سرهای فویلی منعطف موجب اصلاح سریع تر ریش های شما می شود این دستگاه دارای محافظ برای مراقبت از نوسانات برقی را داراست اگر قصد خرید دارید سیسفا این ماشین ریش تراش را به شما پیشنهاد می کند.

ماشین ریش تراش مردانه آ ا گ مدل HR 5626

ماشین اصلاح آ ا گ مدل HR 5626 هم با باتری و هم با برق کار می کند سر این ریش تراش به راحتی قابل تغییر در جهت های مختلف برای اصلاح موی صورت بی نقص عالی می باشد در برابر نفوز آب مقاوم بوده و مشکلی برای آ ا گ مدل HR 5626 پیش نمی آید

ماشین ریش تراش صورت سینبو مدل SS4023

ماشین اصلاح موی صورت سینبو مدل SS4023 جز بهترین های بازار برای اصلاح موی صورت می باشد همچنین این ریش تراش دارای خط زن و شانه هایی با استیل ضدزنگ می باشد زمان استفاده بدون اینکه خسته شوید می توانید از آن استفاده کنید.

ماشین ریش تراش مردانه کررا مدل 9113070

ماشین اصلاح صورت مردانه کررا مدل 9113070 با هر بار شارژ 90 دقیقه بازدهی به شما می دهد توانایی شارژ سریع را هم در 45 دقیقه دارد کررا مدل 9113070 تیغه هایی از جنس تیتانیوم پیشرفته دارد که به سادگی ریش صورت شما را از انتها قطع می کند

ماشین اصلاح صورت میجیا شیائومی مدل mjtxd01sks

ماشین ریش تراش میجیا مدل mjtxd01sks را می توانید بصورت خشک و مرطوب استفاده کنید این دستگاه استند شارژ دارد و دارای طراحی بصورت ارگونومیک است که دقایق طولانی بدون لحظه ای خستگی از آن استفاده می کنید

ماشین ریش تراش شیائومی مدل Mi S100

ماشین اصلاح موی صورت شیائومی مدل Mi S100 با 1 ساعت شارژ 1.5 ساعت را به شما می دهد استیل ضد زنگ جنس تیغه های این ماشین ریش تراش است ضدآب هم بوده و می توانید پس از هر بار استفاده آن ها را بشویید.

ماشین ریش تراش مک استایلر دیجی کالا مدل MC-8802

ماشین ریش تراش مک استایلر مدل MC-8802 از تیغه هایی دولبه هست که عمل اصلاح را دقیق تر انجام می دهد قدرت زیاد و کم صدا بودن از دیگر مزیت های ماشین اصلاح صورت مک استایلر است این دستگاه امکان شارژ سریع را دارد همچنین می توانید خط ریش و سبیل را مرتب کنید.

ماشین ریش تراش مک استایلر مدل MC-8817

ماشین اصلاح موی صورت مک استایلر مدل MC-8817 تیغه هایی از جنس استیل ضدزنگ دارد که مقابل هوا و رطوبت بسیار مقاومت دارد ضدآب است و می توان ان را بشورید طراحی منحصر به فرد ریش تراش MC-8817 استفاده از آن را آسان کرده است

ماشین ریش تراش مک استایلر مدل MC-8815

ماشین ریش تراش مک استایلر مدل MC-8815 از فناوری برشی چرخشی استفاده می کند و موها را از انتها میزند تا صورتی صاف و یکدست داشته باشید جنس تیغه های از تیتانیوم می باشد و توانایی خط زنی را هم دارد MC-8815 مک استایلر داری محفظه ای برای جمع آوری مو می باشد

ماشین اصلاح صورت رمینگتون اصل مدل XF8705

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل XF8705 از نوع برش چرخشی می باشد و توانایی خط زنی را هم دارد به علاوه سر قابل شستشو و شارژ سریع از دیگز ویژگی خای مفید این ماشین ریش تراش بوده که طرفداران زیادی را برای خود جمع اوری کرده است.

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل XR1370

ماشین ریش تراش رمینگتون مدل XR1370 دارای تیغه هایی از جنس استیل ضدزنگ می باشد که می توانید زیرآب از ان استفاده کنید با 90 دقیقه شارژ 60 دقیقه کامل به شما بازدهی خواهد داد شارژ سریع در 5 دقیقه برای وقت هایی که عجله دارید یک مزیت بزرگ این ماشین اصلاح صورت می باشد.

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25 + تیغ و شبکه پاناسونیک مدل 9013 PC

ماشین ریش تراش پاناسونیک سری لمدش تیغه هایی از جنس آلیاژ نقره دارد و بصورت اتوماتیک ضخامت مو را تشخیص داده و قدرت موتور را کم یا زیاد کند در برابر آب و رطوبت مقاوم می باشد بصورتی که هیچ آسیبی به آن نمی رسد.

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک مدل ES-SA40

ماشین ریش تراش پاناسونیک مدل ES-SA40 از تکنولوژی تیغه های برش مستقیم برخوردار می باشد ضدآب بوده و قبلیت شستشو دارد با طراحی منحصر به فرد و ارگونومیک می توانید زمان طولانی آن را در دست گرفته و استفاده کنید بدون هیچ خستگی ای

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک مدل ES-RT37

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک مدل ES-RT37 ریش تراشی همه فن حریف می باشد می توانید زیردوش یا بعد از حمام از ان استفاده کنید باتری ثوی لیتیومی این ریش تراش یا یکبار شارژ 1 ساعت به شما کار می دهد همچنین قابلیت فست شاژ 5 دقیقه ای دارد.

ماشین ریش تراش صورت موزر مدل Mobile Shaver

ماشین ریش تراش صورت موزر مدل Mobile Shaver قابلیت اصلاح با شماره صفر را دارد جنس تیغه ها از استیل ضدزنگ می باشد با چند ساعت شارژ به شما 45 دقیقه بصورت مداوم کارایی می دهد این ماشین اصلاح موی صورت از نوع برش چرخشی می باشد.

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری Lamdash مدل ES-GA20

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری Lamdash می تواند بصورت خشک و مرطوب استفاده شود قدرت بالای این محصول موها را از ته می زند می توانید هم با باتری و هم با برق این از این ریش تراش استفاده کنید

ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM507

ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM507 با توجه به قیمت امکاناتی عالی را در اختیار شما قرار می دهد این ماشین ریش تراش ضدآب بوده و می توان آن را شست با یکبار شارژ تا 7.5 ساعت شارژدهی برای استفاده به شما می دهد.

ماشین ریش تراش جیمی مدل GM500

ماشین ریش تراش جیمی مدل GM500 برای اصلاح موی صورت استفاده می شود با تیغه های تیز و ضدزنگ کوچک ترین موها را اصلاح می کند و با مدن زمان 30 دقیقه شارژ معادل 90 دقیقه شارژ برای استفاده به شما می دهد از دیگر مزیت ها ضدآب بودن آن می باشد.

ماشین ریش تراش صورت کیمی مدل KM-1103

افرادی که پوست های حساسی دارند ماشین ریش تراش صورت کیمی مدل KM-1103 به دلیل داشتن تیغه هایی که با پوست برخورد نمی کنند بسیار مناسب می باشد این ماشین ریش تراش با قدرت موتور 10000 دور در دقیقه به یک چشم به هم زدن تمامی ریش های شما را اصلاح می کند.

ماشین اصلاح موی صورت کیمی 3 کاره مدل km-5390

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل km-5390 دارای چند سری می باشد که می تواند دارای خط زن ، اصلاح موی گوش و بینی و ریش و سیبیل و همچنین سری پاکسازی پوست را دارد که در کمتر دسگاه های ریش تراش وجود دارد تیغه های این دستگاه همگی از جنس استیل ضدزنگ هستند.

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102 از تیغه های استیل ضدزنگ درست شده و می توانید بصورت خشک مرطوب از آن استفاده کنید به علاوه اصلاح با شماره صفر را هم در این دستگاه خواهید داشت براحتی می توانید سری آن را بشورید این ماشین اصلاح حساسیتی ایجاد نمی کند.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S5420

در ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S5420 از تیغه های سرگرد استفاده شده است همچنین نشانگرهای کمبود شارژ باتری ، تعویض تیغه ، تمیز شدن، قفل مسافرتی را داراست باطری لیتیوم بونی با شارژ سریع بازدهی بالا تا 45 دقیقه را دارد.

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1323/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس با تیغه های خودتیز شونده ای که دارد بسیار در خرید تیغ های اصلاح صرفه جویی کرده و شما می توانید تا هزاران بار از آن استفاده کنید این ماشین اصلاح را می توانید بعد از هر بار استفاده بشورید.

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030 قابلیت اصلاح با شماره صفر را دارد این ماشین ریش تراش دارای تیغه های خود تیزشونده بوده و از جنس استیل ضدزنگ می باشد مدل S1030 از سری 1000 تیغه هایی دارد که از 3 جهت چرخید و به راحتی تمامی موهای صورت را از انتها قطع می کند.

ماشین اصلاح صورت براون مدل 9240s

ماشین اصلاح صورت براون مدل 9240s با طراحی ارگونومیک خود بسادگی برای مدت طولانی در دست شما قرار گرفته و خسته نخواهید شد ماشین ریش تراش مدل 9240s ساخت کشور المان می باشد که با فناوری بسیار بالایی ساخته شده تا ضمن استفاده پوست شما اسیبی نبیند.

ماشین اصلاح صورت براون مدل 3000s

ماشین اصلاح صورت براون مدل 3000s در کمتر از 10 دقیقه شارژ می شود این ماشین ریش تراش قابل شستشو می باشد و بعد از هر بار استفاده آن را بشویید این دستگاه صفحات فویلی شناور داشته و بصورت ازاد و متمرکز روی یک نقطه از صورت بالا و پایین شده و ریش ها را تا اخر می زند.