لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: خرید کرم ضدآفتاب

کرم ضد آفتاب سینره SPF60 پوست خشک و معمولی

کرم ضد آفتاب سینره حجم 50 میلی لیتر مناسب پوست های معمولی و خشک می باشد این محصول ضدآفتاب در برابر عرق کردن مقاوم می باشد از ترکیبات عالی ضدالتهاب و حساسیت تولید شده است و فاقد پارابن و رنگ است.

کرم ضد آفتاب سینره پوست چرب SPF50

کرم ضد آفتاب سینره مناسب پوست های چرب می باشد با داشتن SPF50 در مقابل اشعه های مضر UVB و UVA نور خورشید از پوست شما مراقبت می کند بافت سبک این محصول موچب شده تا سریع تر جذب پوست شود همچنین از از پیری و آکنه های پوست جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب هیدرودرم مدل بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب هیدرودرم مدل Natural Beige مناسب پوست های چرب و مختلط و مستعد جوش می باشد و رنگ بژ طبیعی دارد یک پوششی ابریشمی با ساختار سیلیکونی که فاقد چربی می باشد روی پوست ایجاد می کند در زمان طولانی از پوست شما در مقابل اشعه های مضر مراقبت میکند

کرم ضد آفتاب هیدرودرم سری Lady SPF30 بانوان

کرم ضد آفتاب هیدرودرم سری Lady SPF30 انتخابی عالی برای پوسته ای معمولی بانوان می باشد این کرم خاصیت آنتی اکسیدان داشته و با داشتن روغن جوانه گندم و ویتامین E و A مزیت التیام دهندگی دارد و پوست شما را نرم و لطیف می کند در دوران بارداری و شیردهی هم قابل استفاده می باشد.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی هیدرودرم مدل Men SPF35 مخصوص آقایان

کرم ضد آفتاب فاقد چربی هیدرودرم مدل Men SPF35 مخصوص آقایان می باشد که پوست هایی با استعداد چرب بودن ، جوش و آکنه دار می توانند از این کرم ضدآفتاب استفاده کنند خاصیت ضدآب از مزیت دیگر این کرم می باشد SPF35 هم قدرت محافظت ای محصول در برابر نور مضر خورشید می باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی هیدرودرم مدل Medium Beige SPF50

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی هیدرودرم مناسب پوست های چرب می باشد SPF 50 و داشتن ویتامین های E و C باعث شده تا این ضدآفتاب هیدرودرم به بهترین نحو کار خود را انجام دهد و پوست شما را روشن کرده و در برابر اشعه های UV مراقبت قدرتمندی را داشته باشد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر لایت مدل Normal To Dry Light

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Normal To Dry Light یک محصول با SPF40 برای مدت طولانی آبرسانی و رطوبت کافی را به پوست می دهد استفاده از این ضدآفتاب در فصل گرم تابستان بسیار ضروری می باشد هیچ آلرژی و قرمزی را روی پوست ایجاد نمی کند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل مدیوم متوسط تا خشک

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل مدیوم که برای پوست متوسط تا خشک طراحی شده یک ضدآفتاب عالی به شمار می آید همچنین حساسیتی را زمان استفاده ایجاد نکرده به علاوه پوشانندگی کاملی را روی پوست بصورت یکپارچه ایجاد می کند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر پوست خشک و برنزه

اگر پوست خشک یا معمولی دارید کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر که برنزه کننده هم می باشد یک انتخاب ایده آل برای شما می باشد وجود عصاره گیاهانی همچون بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا رطوبت رسانی خوبی انجام می دهد همچنین ضدلک و حساسیت هم می باشد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Oily and Acne-Prone SPF50

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل چرب و ضدآکنه Oily and Acne-Prone دارای SPF50 می باشد ترشحات سبوم را مهار و از ایجاد آکنه ها جلوگیری می کند که همین از پیری زودرس جلوگیری می کند ترکیبات سبک این کرم ضدافتاب به هیچ عنوان روی پوست صورت سنگینی نمی کند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Medium

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر که مناسب پوست های چرب می باشد در برابر دو نوع اشعه ی UVA UVB خورشید از پوست شما مراقبت می کند عصاره گیاهان یهمچون شیرین بیان و آلوئه ورا و.. باعث شده تا پوست شما را نرم کرده بدون این که حساسیتی ایجاد کند.

کرم ضد آفتاب آردن مدل فیزیکال رنگی

کرم ضد آفتاب آردن مدل فیزیکال در برابر اشعه های UVAو UVB محافظت می کند این کرم رنگی در نهایت پوششی مات را به پوست شما می دهد پوست های خشک ، حساس و معمولی می توانند از این ضدآفتاب اردن استفاده کنند.

کرم ضد آفتاب آردن مدل اتوپیا

کرم ضد آفتاب آردن مدل Atopia مناسب پوستهای خشک و حساس است با spf 40 قدرت این کرم بیشتر شده و می تواند از نور مضر خورشید که موجب سرطان های پوست می شود برای مدتی مشخص مراقبت کند و مجدد باید کرم اتوپیا را استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب آردن مدل Peach Beige

کرم ضد آفتاب آردن مدل Peach Beige رنگی بوده و می تواند مات کنندگی را در کنار ضدآفتاب بر روی پوست شما پیاده کند این کرم بافتی پودری می باشد هر نوع پوستی که داشته باشید این کرم ضدافتاب راهگشای شما میباشد.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم مدل Highly Protective Max Tinted SPF50

کرم ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم که رنگ بژ تیره دارد و بدون چربی بودن آن باعث شده به سادگی در همه جای صورت پخش شود همچنین این کرم خاصیت ضدالتهابی دارد و یک پایه مناسب برای آرایش های شما می باشد

اسپری ضد آفتاب سان سیف مدل Ultra Guard

اسپری ضد آفتاب سان سیف مدل الترا گارد بصورت خیلی قدرتمند در مقابل سوختگی ناشی از آفتاب از پوست مراقبت ویژه ای می کند در مقابل عرق کردن و آّب دوام بسیار خوبی دارد این اسپری ضدافتاب پوست را برق نمی کند و برای فعالیت های ورزشی بسیاز مناسب می باشد

کرم ضد آفتاب فلوئید سان سیف مدل ACNE-FLUID

کرم ضد آفتاب فلوئید سان سیف مناسب پوست های چرب ، مختلط و حساس بوده که نمایانگر مات شدن صورت می باشد این کرم ضدآفتاب جاوی۴۰ درصد فیلتر جذب کننده UVA که در برابر اشعه های UV مراقبت کافی ایجاد می کند سان سیف آکنئیک با 50 ترکیب عالی بهترنی عملکرد را دارد.

کرم ضد آفتاب آقایان سان سیف SPF40

کرم ضد آفتاب آقایان سان سیف فاقد چربی می باشد عصاره های چای سبز و جین سینگ که در این کرم وجود دارد ترشح سبوم را متعادل می کند و از براق شدن پوست جلوگیری می کند اگر خواهان پوست سفید می باشید اثر سفیدکنندگی این محصول همین کار را می کند.

کرم ضد آفتاب روشن کننده ضدلک سان سیف

کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف بصورت محافظتی عمل می کند نور مستقیم خورشید می تواند آسیب های زیادی به پوست وارد کند همچنین ضد آکنه بودن این کرم یک مزیت خوب می باشد به علاوه پوست شما را روشن می کند.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی رنگی سان سیف مدل N20

کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل N20 می تواند مات کنندگی پوست شما را تا 12 ساعت تضمین کند این کرم ضد آفتاب پودری پرایمری با رنگ بژ طبیعی که دارد زیبایی چهره شما را ضمن ایجاد لایه محافظتی دوچندان می کند.

کرم ضد آفتاب رنگی برنزه سی گل مدل Sunpro SPF60

آیا دوست دارید نور مضر افتاب که حاوی اشعه های خطرناک می باشد به پوستتان صدمه ای نزند کرم ضد آفتاب سان پرو رنگی سی گل که مناسب پوست های چرب و معمولی می باشد با داشتن روغن جوانه گندم از پیری سریع جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب الارو مدل Oil Free

کرم ضد آفتاب الارو مدل Oil Free بدون روغن می باشد و برای پوست های چرب مناسب می باشد این محصول متعادل کننده چربی پوست بوده همینطور اگر پوستی مستعد لک دارید کرم بدون روغن از برند الاروی می تواند گزینه ای عالیی برای شما باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی الارو SPF30

کرم ضد آفتاب رنگی الارو فیلترهای قدرتمند UVA و UVB را داراست این محصول فرانسوی با عرق کردن به هم نمی ریزد و ضدآب می باشد به علاوه ویتامین E می تواند پوست شما را نرم و شفاف کند فرقی نمی کند چه نوع پوستی دارد این کرم برای هر نوع پوستی مناسب است.

کرم ضد آفتاب الارو بژ طبیعی مدل Teinte Fonce

کرم ضد آفتاب الارو با رنگ بژ طبیعی بافت بسیار لطیف و نرمی دارد این کرم دارای ماده ای موثر Dermaxyl جهت جلوگیری از چروک پوست صورت می باشد آبرسانی و مرطوب کنندگی این محصول کمک می کند تا در مدت زمان استفاده مشکلی برای پوستتان پیش نیاید.

کرم ضد آفتاب الارو spf30 سری Foundation Effect

کرم ضدآفتاب الارو سری Foundation Effect مدل High Protection با spf30 در برابر اشعه های خطرناک خورشید محافظت می کند این کرم ضدآفتاب ماندگاری بسیار بالایی دارد این محصول بدون پارابن و چربی می باشد که دارای پوششی از جنس کرم پودر می باشد.