لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: خرید کرم و ژل ضدجوش

امولسیون ضد جوش و آکنه اون مدل تری اکنیل اکسپرت

امولسیون ضد جوش و آکنه اون مدل TriAcneal Expert ساخت کشور فرانسه می باشد با این کرم یک درمان قطعی برای آکنه و جوش های مقاوم خواهید داشت همچنین ترمیم کننده قوی جای جوش و اسکارها می باشد ضدباکتریال بودن این لوسیون از دیگر ویژگی آن می باشد.

امولوسیون کرم ضدجوش ضد جوش اَون مدل کلینانس اکسپرت

کرم ضد جوش اَون مدل Cleanance Expert یک راه حل عالی برای درمان جوش های سرسیاه می باشد و همینطور جای زخم و جوش را به تدریج بهبود می بخشد این محصول با ساختار سبک و بدون چربی که دارد می تواند برای پوست چرب مورد استفاده قرار بگیرد.

ژل ضد آکنه قوی ژنوبایوتیک مدل Anti Acne1

ژل ضد لک ژنوبایوتیک مدل Anti Acne1 مناسب بدن می باشد اسید سالیسیک در این محصول باعث می شود که به تمامی لایه های پوست نفوذ کرده و پاکسازی منافذ پوست را به خوبی انجام دهد تا هیچ سلول مرده یا سبوم در پوست ایحاد نشود و در نهایت از تشکیل آکنه جلوگیری می کند.

کرم ضد جوش AC.NET لامینین

کرم ضد جوش لامینین برای افرادی که پوستی مستعد لک دارند مناسب بوده و با دارا بودن تنظیم کننده های رشد سلولی از التهاب پوست و هایپر کراتوز جلوگیری می کند از دیگر مزیت این ضد جوش صورت مهار آنزیم 5 آلفا است که ترشحات پوست را کنترل می کند.

اسپری ضد جوش بدن آردن مدل SALICYL2

اسپری ضد جوش آردن مناسب بدن می باشد که در مدل SALICYL2 مناسب تمام بدن با پوست چرب می باشد این اسپری ضد جوش دارای 2 درصد اسید سالیسیلیک که از جوش های سرسیاه و سفید جلوگیری می کند تا در آینده مجدد شکل نمی گیرند.

محلول ضد جوش آردن مدل azelin

محلول ضد جوش آردن مدل azelin مناسب برای صورت هایی با پوست چرب می باشد اگر چهره ای با جوش های هورمونی و التهابی دارید این محلول ضدجوش می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد چرا که حتی جوش های سرسیاه و سفید را هم از بین می برد.

کرم تیوپی ضد جوش درمالاین کد 1

کرم ضدجوش درمالاین اصل باید روری 2 بار در مدت زمان 2 ماه استفاده شود این کرم جوش های ناشی از قارچ ، باکتری و .. را به تدریج از بین می برد از دیگر مزیت ها رطوبت رسانی و آبرسانی کافی به تمامی سطح پوست می باشد.

کرم درمالاین برای جای جوش سری Dermapore

کرم ضد جوش رنگی درمالاین سری Dermapore برای جای جوش های روی صورت بسیار مناسب می باشد برطورف کننده جوش های مزاحم سرسیاه زیرپوست می باشد اگر پوست چربی دارید این کرم جای جوش متعادل کننده چربی پوست شماست

ژل و کرم جای جوش هیدرودرم مدل Tea Tree Oil

ژل ضد جوش هیدرودرم مدل Tea Tree Oil برای تمامی پوست ها استفاده می شود اگر آکنه های ریز و یا التهابی روی صورت خود داشته باشید این ژل ضدجوش می تواند به سرعت آن را رفع کند ترمیم بافت های آُیب دیده توسط این محصول امکان پذیر است

ژل ضدجوش صورت پریم مدل Acnex مخصوص پوست چرب و مستعد آکنه

ژل ضدجوش صورت پریم سبوم زیر پوست را کاهش داده و لک ها و اسکارهای ناشی از آکنه را بطور کامل از بین می برد همچنین موجب رفع عفونت و التهاب می شود با جذب بسیار سریع این ژل ضدجوش هیچ خشکی و حساسیتی برای پوست شما ایجاد نمی کند.

پیشنهاد ویژه!

کد تخفیف 30 درصدی دیجی کالا
کافیه ایمیلتو بزنی و کدتو بگیری
close-link