لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: دستگاه تست قند خون

دستگاه تست قند خون یورایت مدل TD4279

بررسی قند خون و پیشگیری از دیابت امری بسیار حیاتی و ضروری می باشد دستگاه تست قند خون یورایت سبزمی یک گزینه بی نظیر برای این کار می باشد این دستگاه قندحون ساخت کشور تایوان بوده و در 7 ثانیه قندخون شما را اندازه گیری کرده و نشان می دهد

تست قند خون بایونیم مدل GM110

در هر خانه برای حفظ سلامتی انسان باید یک دستگاه تست قند خون باشد تا بصورت هفتگی یا ماهیانه قند خون خود را بررسی و کنترل کنیم تست قند خون بایونیم مدل GM110 می تواند تمامی نیازهای مارا رفع کند جهت خرید از طریق سیسفا اقدام کنید.

تست قند خون بیورر مدل GL42

تست قند خون بیورر مدل GL42 می تواند تا 480 نتیجه تست را ذخیره کند صفحه نمایش بزرگ و خوانایی دارد به علاوه پوشش مخصوصی برای خونگیری دارد مزیت بسیار عالی این محصول تعیین حالت نوع قندخون یعنی 2 ساعته یا ناشتا را در هم در خود جای داده است

دستگاه تست قند خون دایرکت مدل OK-1N

افرادی که دارای بیماری دیابت یا قند خون هستند معمولا بصورت روزانه باید تست قند خون انجام دهند دستگاه تست قند خون دایرکت مدل OK-1N به سرعت نتیجه آژمایش را به شما نمایش می دهد به علاوه قلم سوزنی این محصول طوری طراحی شده تا از کف دست یا ساعدتان خونگیری کنید.

دستگاه تست قند خون اس دی بایوسنسور مدل کد فری

دستگاه تست قند خون اس دی بایوسنسور مدل کد فری می تواند نتایج دوره زمانی را در خود ذخیره کند به علاوه میانگین این نتایج را به شما نشان دهد این دستگاه همراه بسته 50 عددی نوار تست قند خون به شما تقدیم می شود

تست قند خون اینفوپیا مدل EasyGluco

تست قند خون اینفوپیا مدل EasyGluco یکی از بهترین دستگاه ها برای اندازه گیری قندخون می باشد در 9 ثانیه تست پاسخ تست را نمایش می دهد همراه این دستگاه یک قلم سوزن می باشد که برای سوراخ کردن دست برای خروج خون می باشد.

دستگاه تست قند خون آگاماتریکس مدل AgaMatrix Jazz Wireless 2

دستگاه تست قند خون آگاماتریکس مدل AgaMatrix Jazz Wireless 2 دقتی معادل 99 درصد را دارد بصورت خودکار می تواند نتایج را بروزرسانی کند این دستگاه دارای استانداردهای FCC، CE و FDA را دارد و از طریق بلوتوث اطلاعات را به گوشی انتقال می دهد.

دستگاه تست قند خون استار مدل Apex Bio-AST

دستگاه تست قند خون استار مدل Apex Bio-AST به کد نیاز نداشته و ساخت کشور تایوان می باشد نوارهای این دستگاه به سرعت خون را جذب کرده و در کسری از ثانیه می تواند نتیجه را به شما نشان دهد دستگاه پرفورما دارای تاییدیه های وزارت بهداشت ایران می باشد

دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267

دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 برای استفاده در خانه می باشد و تا 450 نتیجه را در حافظه ذخیره می کند و میتوانید مقایسه انجام دهید همچنین می توانید دستگاه را به کامپیوتر وصل کنید و اطلاعات را انتقال دهید.

دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini+نوار تست بسته 50 عددی

دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini گلوکوکارد از سایر نقاط بدن می تواند خون گیری کند همچنین میانگین نتایج را نشان می دهد یک بسته نوارد 50 عددی همراه این دستگاه هست که برای مدت زمان طولانی می توانید آزمایش انجام دهید.

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277یک بسته نوار 50 عددی به همراه دارد همچنین قلم سوزن زن و دفترچه راهنمای و کیف محافظ از دیگر اقلام همراه این دستگاه قندخون است همچنین این دستگاه گارانتی مادام العمر دارد.

دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01

بعد از هر بار استفاده از دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 می توانید نتایج را ذخیره کرده تا با دفعه بعدی مقایسه ای داشته باشید همچنین اگر در اجرای تست خطایی رخ دهد به شما هشدار می دهد و مجدد می توانید آزمایش قند را انجام دهید.

دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل Performa

دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل Performa با دقت بالایی تست قند خون شما را انجام میدهد و می توانید اطلاعات را به کامپیوتر منتقل کنید می توان از تمام نقاط مختلف خون گیری را انجام داد به علاوه می توانید میانگین نتیجه مثلا یک هفته قبل خود را داشته باشید.