لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: دستگاه فشارسنج خون

فشارسنج بازویی دیجیتال گلامور مدل TMB1018

فشارسنج بازویی دیجیتال گلامور مدل TMB1018 خواسته های افراد مبتلا به فشار خون را برآورده می کند به علاوه همراه این دستگاه سنجش فشار خون بازوبند ، آداپتور ، کیف محافظ می باشد TMB1018 با 4 باتری قلمی به سادگی کار می کند.

دیجیتالی بازویی گلامور اصل مدلTMB987

فشارسنج دیجیتالی بازویی گلامور مدلTMB987 دارای حافظه ای با ذخیره سازی 60 نتیجه برای دو کاربر که جمعا 120 نتیجه می شود را دارد TMB987 برای بازوهایی با سایز 22 تا 42 سانتی متر بسیار مناسب و اندازه می باشد

فشارسنج بازویی دیجیتال گلامور مدل LS808

فشارسنج بازویی دیجیتال گلامور مدل LS808 از طریق کاف یا همان بازوبند روی بازو بسته می شود و بعد از پر شدن هوا در بازوبند برزنتی میزان فشارخون دقیق به همراه ضربان قلب را به شما نشان می دهد برای خرید این محصول هم اکنون از طریق سیسفا اقدام کنید.

فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112 می تواند کار بسیار از کسانی که کار با دستگاه فشارسنج را بلد نیستند بسیار راحت کند فشارسنج گلامور مینیمم و ماکزیمم فشار و ضربان قلب در کسری از ثانیه محاسبه و به شما نشان میدهد.

فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986

فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986 برای کسانی که به فشارخون مبتلا هستند و بایستی مدام فشارخون را بررسی کنند این دستگاه صفحه نمایش بزرگ دارد و می تواند نتایج را ذخیره می کند همچنین دارای بازوبند برزنتی مقاوم است.

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08 دارای رده بندی WHO می باشد که کیفیت بالای آن را نشان می دهد به علاوه دستگاه بیورر مدل BC08 می تواند دمای بدن را هم بسنجد این یک پیشنهاد ویژه از طرف سیسفا برای شمایی کی باشد که به سلامتی خود اهمیت می دهید.

فشارسنج بیورر مدل BM58

فشارسنج بیورر مدل BM58 برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد سنجش ضربان قلب و تشخیص آریتمی از مزیت های این دستگاه کاربردی می باشد بیورر مدل BM58 به همراه کیف نگهداری ، کابل USB تقدیم شما می شود.

فشار سنج بیورر اصل مدل BM47

فشار سنج بیورر مدل BM47 برای 4 نفر بصورت همزمان کاربرد دارد و دارای حافظه 120 تایی نتایج می باشد که هر کاربر 30 نتیجه را به خود اختصاص می دهد این دستگاه بسیار کارآمد است و می تواند از بیماری های مزمن جلوگیری کند.

فشارسنج امرن مدل RS3 Intelli IT

فشارسنج امرن مدل RS3 Intelli IT علاوه بر سنجش میزان فشارخون می تواند ضربان قلب را هم اندازه گیری کند صفحه نمایش بزرگ این دستگاه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به سادگی اعداد را بصورت بزرگ مشاهده کنید تا 30 نتیجه آخر در دستگاه ذخیره شده تا با دفعات بعد مقایسه کنید.

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53 می تواند میانگین کل فشارها را با استفاده از موارد ذخیره شده در دوره های گذشته را به شما نشان دهد بیورر مدل BM53 می تواند به 4 زبان اعداد نمایش فشار شما را بخواند این دسنگاه دارای کاپ برای اندازه گیری فشارخون از طریق بازو می باشد.