لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: سایه ابرو

سایه ابرو پاستل مدل Pro fashion شماره 111

سایه ابرو پاستل مدل Pro fashion رنگ قهوه ای متوسط دارد دارای بافت سبک و فیبردار دارد ماندگاری Pro fashion تا 16 ساعت می باشد علاوه بر اینکه شکاف ها را پر کرده ابرو را هم بصورت برجسته می کند شماره 111 این محصول را می توانید از سیسفا سفارش دهید.

پالت سایه ابرو دوسه مدل Freematic شماره 203

پالت سایه ابرو دوسه مدل Freematic شماره 203 رنگ قهوه ای روشن دارد که قسمت های خالی ابرو را می توانید بسادگی پر کنید و ظاهری مرتب و طبیعی را خلق کنید این پالت این توانایی را به شما می دهد تا بصورت تکی با ترکیبی از رنگ های حدید را ایجاد و روی ابروها اجرا کنید.

پالت سایه ابرو آرایشی بورژوآ شماره 01

اگر ابروی زیبا و جذاب را می خواهید پالت سایه ابرو بورژوآ شماره 01 یک محصول همه چی تمام در زمینه آرایش ابرو می باشد که براش و اپلیکاتور اسپولی دارد تا موهای ابرو را به راحنی تفکیک و مرتب کند ماندگاری این سایه تا 16 ساعت می باشد همراه این محصول واکسی وجود دارد که حالت دهنده ابرو می باشد

کیت سایه ابرو میلانی مدل Brow Fix شماره 02

کیت سایه ابرو میلانی مدل Brow Fix شماره 02 شامل 2 رنگ جذاب برای هاشور زدن ابرو و یک رنگ سایه روشن برای هایلایتر ابرو می باشد همچنین آینه ای برای بزرگنمایی و افزایش دقت آرایش شما تا 3 برابر بزرگنمایی می کند برسی حاوی پد دارد تا هنگام شانه کردن موهای ابرو اسیب نبیند.

سایه ابرو آر تی اس شماره V04

این محصول پودری دارای 3 رنگ می باشد که فرمی بسیار تمیز و عالی به ابروها می دهد این سایه ابرو دارای روغن آرگان می باشد که از ریزش ابروها جلوگیری می کند سایه ابرو آر تی اس دارای رنگ های حول قهوه ای تیره دارد که بسیار پرطرفدار می باشد

پالت سایه ابرو میبلین مدل DRAMA PRO کد 250

میبلین برند معروف و با تولید محصولات باکیفیت امریکایی مانند پالت سایه ابرو مدل DRAMA PRO کد 250 می باشد رنگ پایه قهوه ای روشن داشته 3 رنگ پرطرفدار را در خود جای داده به ابرو اسیبی نمی رساند این محصول اپلیکاتور دوسر دارد که کاربرد بسیاری خوبی در زیبایی ابرو دارد.

سایه ابرو میبلین مدل Tattoo Studio شماره 370 به همراه برس

سایه ابرو میبلین مدل تاتو استودیو بصورت ژل و کرم می باشد می توانید از این سایه ابرو برای ایجاد خط زیبای ابرو استفاده کنید این کرم دارای دو سر اپلیکاتور بوده که سر اول برای شانه کردن و مرتب سازی ابروها بوده و سر دوم که بصورت کج بوده برای کشیدن روی ابرو می باشد.

سایه ابرو کرمی کاپریس مدل Gel Cream شماره M3

کرم ابرو کاپریس مدل Gel Cream اصل بوده و ساخت کشور ایتالیا می باشد این سایه ابرو ماندگاری قابل قبولی دارد همچنین ضدآب بودن و نداشتن پارابن محصول کاپریس را به یکی از پرفروشترین محصولات تبدیل کرده است.

پالت سایه ابرو پاستل شماره 03

پالت سایه ابرو پاستل شماره 03 در رنگ های متفاوت موجود می باشد و همچنین در حالت خشک و مرطوب هم قابل استفاده می باشد بافت سایه ابرو پاستل بصورت پودری و نرم است رنگ قهوه ای تیره این محصول بسیار زیبا و جذاب می باشد.