لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: لوازم جانبی تست قند خون

کیف خنک نگهدارنده انسولین لوک آی مدل 4 قلم کد 00

کیف خنک نگهدارنده انسولین لوک آی مدل 4 قلم کد 00 شامل 2 عدد کیف می باشد که م یتواند 4 عدد قلم انسولین را در خود مراقبت کند و نیازی به هیچ یخ یا باتری نداشته و حتی در یخچال هم نیازی نیست آن را قرار دهید.

نوار ست قند خون آگاماتریکس مدل JAZZ مجموعه 2 عددی

بسیاری از افراد معمولی باید بصورت مداوم میزان قند خون خود را اندازه گیری کنند و باید یک دستگاه خوب تست قند خون خریداری کنند که هم نوار ست قند خون آگاماتریکس مدل JAZZ داشته باشد و هم سوزن آن را داشته باشد.

نوار تست قند خون اینفوپیا مدل ایزی گلوکو بسته 50 عددی

نوار تست قند خون اینفوپیا از با دقت ترین و کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده است این نوارها مورد تایید بسیاری از متخصصین همین حوزه می باشد بسته بندی این نوارها بصورتی می باشد که هیچ چیزی نمی تواند به قوطی آنها نفوز کند.

سوزن کلیک قلم انسولین ایپسومد 8 میلیمتری

سوزن کلیک قلم انسولین ایپسومد هر کدام از سوزن ها طول 8 میلی متر دارند همچنین دارای گیج 31G می باشد در هر بسته 100 سوزن باکیفیت بالا و استریل شده وجود دارد که وزن هر کدام 1 گرم می باشد و بصورتی طراحی شده که می تواند آن را در دست بگیرید.

نوار تست دستگاه قند خون اوکی مترمدل مچ MATCH

نوار تست قند خون اوکی مترمدل مچ MATCH در مدت زمان 5 ثانیه اندازه گیری را انجام می دهد کاربرد آسان و ایمن دارد این محصول ساخت کشور تایوان می باشد نوار طوری طراحی شده که به راحتی در دست جا می شود سعی کنید دستگاه معرفی شده این نوار را داشته باشید تا عملکرد بهتری را ببینید.

کیف خنک محافظ انسولین فریو مدل Duo Pen

کیف خنک محافظ انسولین فریو از یک یک شرکت انگلیسی می باشد که در زمینه سلامتی انسان محصولات باکیفیتی را تولید می کتد این کیت مناسب 2 عدد قلم انسولین می باشد که به باتری و برق و یخچال و یخ به هیچ عنوان نیازی ندارید و به خوبی محافظت 100 درصدی دارد.

نوار تست قندخون زیکلاس مد TD-4267

نوار تست قندخون زیکلاس مد TD-4267 بیشتر برای استفاده در منزل طراحی شده است این هر بسته شامل 50 عدد نوار تست می باشد بعد از باز شدن در نوارها تا 4 ماه می توانید از آنها استفاده کنید اگر دستگاه شما دارای کدی می باشد در هر با استفاده باید آن را وارد کنید.

نوار تست قند خون آوان مدل AGS01 بسته 50 عددی

نوار تست قند خون آوان مدل AGS01 بسته 50 عددی که تنها با کمترین مقدار یعنی 0.5 میکرولیتر خون می تواند میزان قند را اندازه گیری کند و در مدت زمان کوتاهی به شما نشان دهد این نوارها براس استفاده های خانگی و بیمارستان ها می تواند گزینه ای مناسب باشد.

نوار تست قند خون گالا بسته 50 عددی

نوار تست قند خون گالا صرفا فقط برای دستگاه قند خون گالا طراحی شده است بسته 50 عددی این نوارها با وزنی کمتر از 50 گرم موجود می باشد این محصول تا سال 2022 دارای انقضا می باشد و تا مدت زمان یکسال می توانید آنها را داشته و از استفاده کنید.

سوزن تست قند خون گالا مدل 30G بسته ۱۰۰ عددی

مدل 30G که یک سوزن تست قند خون از برند معروف گالا می باشد دارای بسته 100 تایی از سوزن های استریل شده برای به کار بردن در دستگاه های تست قند خون استفاده می شود این محصول استاندارد ISO13485 ، FDA و CDA را داراست.

سوزن 25 تایی تست قند خون آکیو چک Soflclix

سوزن 25 تایی تست قند خون آکیو چک Soflclix ویژگی نمایشگر تعویض باتری را دارد و بیشتر برای استفاده های شخصی در منزل کاربرد دارد همچنین این سوزن ها مناسب برای دستگاه softclix lancing می باشند.

نوار دستگاه تست قند اکیو چک مدل سنسور مجموعه 2 عددی

نوار دستگاه تست قند اکیو چک مدل sensor که شامل 2 بسته 25 عددی می باشد که به سادگی در کسری از زمان می توانید مقدار قند خونتان را بسنجید با این کار یک تعادل درتغذیه و استرس خود ایجاد می کنید تا میزان دیابت خونتان بالا نرود.

نوار تست قند خون آکیوچک اکتیو

نوار تست قند خون آکیوچک اکتیو حاوی 50 عدد نوار می باشد یکی از روشهای جلوگیری و کنترل قند خون تست مدام دیابت خون می باشد شما در هر خانه و هر جایی که این دستگاه را داشته باشید می توانید از وضعیت خود آگاه باشید.

نوار تست قند خون آکیوچک پرفورما اصل

نوار تست قند خون آکیوچک پرفورما محصول اصل از برند Accu Chek می باشد که دارای 25 عدد نوار تست خون بوده و با قدرت جذب سریع خون می تواند به سرعت نتیجه را نمایش دهد افرادی که دیابت دارند و مدام بایستی تست بگیرند این سوزن ها و دستگاه اکیوچک انتخابی عالی برای آنهاست

سوزن تست قند خون اکیو چک مدل اینستنت

سوزن تست قند خون اکیو چک مدل اینستنت شامل 102 سوزن میباشد که برای سوراخ کردن انگشت شما برای نمونه گیری خون می باشد این سوزن دارای تکنولوژی Clixmotion بوده که در مدت زمان کمی در پوست رفته و خارج می شود بدون اینکه درد یا سوزشی احساس کنید.

نوار تست قند خون الگانس کد 001 بسته 50 عددی

نوار تست قند خون الگانس کد 001 برای همه دستگاه تست قند خون الگانس مناسب می باشد بسته بندی این نوار تست بصورتی می باشد که هیچ گونه گرما و الودگی در ان نفوز نمی کند و می توانید تا زمان تاریخ انقضا از ان استفاده کنید.