لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: موزن گوش بینی و ابرو

موزن گوش و بینی فیلیپس مدل NT1150

موزن گوش و بینی فیلیپس مدل NT1150 با طراحی مهندسی شده ای ساخته شده است فیلیپس NT1150 دارای بدنه ای از جنس پلاستیک بوده که در زمان رطوبت یا تعریقیا خیس شدن از دست شما سر نخورد تیغه ها هیچ گونه خراش یا گازی بر روی پوست شما نمی گیرند.

موزن گوش، بینی و ابرو رمینگتون مدل NE3450

موزن گوش، بینی و ابرو رمینگتون مدل NE3450 را می توانید زیر آب هم استفاده کنید سرهای رمینگتون NE3450 در برابر رطوبت و فرسایش مقاومت دارد همراه این دستگاه دو شانه برای خط زدن وحود دارد که بسیار کاربردی است.

موزن گوش، بینی و ابرو رمینگتون مدل NE3850

موزن گوش، بینی و ابرو رمینگتون مدل NE3850 تیغه ای از جنس مواد باکیفیت نانو سیلور دارد NE3850 سرهای قابل شستشو دارد سرهای متفاوت برای کاربردهای متفاوتی همراه این دستگاه می باشد فناوری اصلاح برش مستقیم می باشد

موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER-GN30

موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER-GN30 دارای تیغه های دوطرفه بوده و ضدآب می باشد طراحی منحصر به فرد و ارگونومیک موزن پاناسونیک باعث شده تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید علاوه بر موهای گوش و بیننی می توانید اطراف چشم و ابرو هم از آن استفاده کنید.

موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER115

موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER115 کوچک و قابل حمل می باشد و د هر جایی می توانید از آن استفاده کنید er115 این دستگاه بصورت بی سیم می باشد و برای راه اندازی تنها به یک باتری قلمی معمولی نیاز دارید تا بتوانید موهای گوش و بینی را کوتاه کنید.