لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: مژه مصنوعی

مژه مصنوعی دان مدل 3D_07

مژه مصنوعی دان مدل 3D_07 بصورت 3 بعدی جذابین چشمان شما را دوبرابر می کند قطعا مژه ها نقش بسزایی در زیباسازی چهره شما دارند و باید به آن ها اهمیت زیادی بدهید دان مدل 3D_07 می تواند برای تمامی شکل های چشم انتخابی بی نظیر می باشد.

مژه مصنوعی توپوینت مدل 2PH

مژه مصنوعی توپوینت مدل 2PH برای تمامی چشمها انتخاب مناسبی می باشد این محصول ساخت کشور اندونزی می باشد و بعد از هربار استفاده مجدد می توان از آن استفاده کرد برای داشتن نگاه و چشمان زیبا باید از این مژه مصنوعی استفاده کنید.

مژه مصنوعی 2پوینت مدل 2PK-short

مژه مصنوعی 2پوینت مدل 2PK-short برای چشمهای کوچک , بزرگ , گرد , بادامی , گود بسیار مناسب می باشد این مژه ها از موی مصنوعی تولید شده اند که به سادگی قابل استفاده هستند و بعد از هر بار استفاده به راحتی جدا می شوند.

مژه مصنوعی استودیو میکاپ شماره SFL-07

این مژه مصنوعی استودیو میکاپ یکبار مصرف نبوده و می توانید بارها از آن استفاده کنید این محصول شامل یک جفت مژه مصنوعی و چسب مژه می باشد که برای محافل و دورهمی ها می توانید از آنها استفاده کنید برای چسباندن یک لایه نازک از چسب را روی مژه خودتان زده و بعد از 15 ثانیه مژه را بچسبانید

مژه مصنوعی پرستیژ مدل Faux Lashes Pamela شماره FL-01

برند پرستیژ مژه مصنوعی باکیفیتی از مدل Faux Lashes Pamela در امریکا وارد بازار جهانی کرده است ای این مژه مصنوعی برای آرایش های فانتزی و زیبا استفاده می شود این محصول برای محافلی ه دعوت می شوید بسیار عالی می باشد.

مژه مصنوعی کیس سری I.Envy مدل KPED08

مژه مصنوعی کیس سری I.Envy دارای اپلیکاتوری برای چسباندان آسان مژه می باشد همچنین برای چشم های بزرگ و کوچک گود و بادامی بسیار مناسب می باشد این مژه مصنوعی حجم دهی قابل قبولی را دارد و از موی طبیعی انسان ساخته شده است.

مژه مصنوعی کیس مدل KBH01C

مژه مصنوعی کیس یک محصول باکیفیت آمریکایی می باشد که رنگ بسیار مشکی داشته و حجم دهنده و بلند کننده است مژه مصنوعی کیس لشز برای انواع چشم های گود ، بادامی ، کوچک و بزرگ همخوانی دارد

مژه مصنوعی زدوان مدل 400 بسته 12 عددی

مژه جز مراحل انتهایی آرایش صورت می باشد که زیبایی خاصی به شما میدهد مجموعه بسته 12 عددی مژه مصنوعی زد وان مدل 400 می توانید قدرت بیشتری به آرایش شما دهد همچنین این مژه ها جز پرطرفدارترین و محبوب ترین ها می باشد

چسب مژه مصنوعی زد وان مدل p1221

اما برای اینکه مژه مصنوعی را بچسبانید چسب مژه مصنوعی زد وان مدل p1221 می تواند یک انتخاب عالی و منحصر به فرد برای شما باشد این چسب مژه برای تمامی چشم ها مناسب بوده و از کیفیت و ماندگاری خوبی برخوردار است.

مژه مصنوعی زد وان اصل مدل Z410

مژه مصنوعی زد وان یک محصول اصل ساخت کشور کره می باشد و مناسب چشم های گود بدامی و گرد بوده این مژه مصنوعی از ۱۰۰ درصد موی مینک ساخته شده که بسیار طبیعی جلوه می کند و با خیال راحت می توانید از این محصول استفاده کنید.