لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: کانسیلر

کانتورینگ و کانسیلر بایو آکوا کد A

اگر به دنبال یک کاور خوب برای صورت خود می باشید که هم ضدآب بوده و ماسیدگی روی چهره شما ایجاد نکند کانتورینگ و کانسیلر بایو آکوا کد A با کیفیت بالا این کار را برای شما انجام می دهد این کانسیلر با پایه رنگ متوسط ضدآب هم می باشد

کانسیلر بایو آکوا کد B

کانسیلر بایو آکوا کد B آبرسانیخوبی انجام داده و ضدآب می باشد منافذ پوست را به سادگی می پوشاند و بافت مخملی و طبیعی را بر روی چهره شما ایجاد می کند جذب سریع این کانسیلر از دیگر ویژگی های آن می باشد.

کانتورینگ نیکس مدل Wonder شماره 01

کانتورینگ نیکس مدل Wonder شماره 01 برای داخل چشم مناسب می باشد از این مداد کانتور برای بزرگ نشان دادن چشم ها می توان استفاده کرد به علاوه قابلیت برجسته کردن لب های شما را هم دارد و ابروهای تاتو را هم می تواند پنهان کند.

کانسیلر نیکس مدل HD شماره 6.3

کانسیلر نیکس مدل HD شماره 6.3 برای کل صورت مناسب می باشد اگر دارای پوست روشن , متوسط , گندمی , تیره , برنزه می باشید بافت کرمی و سبک این کرم با ایجاد یک پوشش عالی به زیبایی و بی نقصی صورت شما کمک زیادی می کند.

کانسیلر تارت سری shape tape

کانسیلر تارت سری shape tape برای همه پوست های مناسب می باشد پوششدهی عالی و ماندگاری و دوام بالای این محصول عالی می باشد اگر رنگ پوست روشن ، گندمی و متوسطی دارید این کانسیلر برای شما راه گشاست جهت خرید این پیشنهاد هم اکنون از طریق سیسفا اقدام کنید.

کانسیلر آرت‌ اسکین مدل فول کاور شماره 03

کانسیلر آرت‌ اسکین مدل فول کاور شماره 03 مناسب پوست های گندمی , تیره , برنزه می باشد همچنین ضد تعریق و ضدپیری است اگر می خواهید یک صورت بدون عیب داشته باشید فول کاور شماره 03 می تواند انتخابی بی نظیر برای شما باشد.

کانسیلر آرت‌ اسکین شماره 002

کانسیلر آرت‌ اسکین شماره 002 عیوب پوست دور چشم را به سادگی پنهان می کند به دلیل ترکیبات باکیفیت این کانسیلر بافت نرمی داشته و روی پوست سنگینی نمی کند و همچنین مانعی برای اکسیژن رسانی نمی باشد در سیسفا می توانید این پیشنهاد را مشاهده کنید.

کانسیلر رولوشن رنگ روشن شماره C2

کانسیلر رولوشن شماره C2 برای همه نوع پوست بخصوص پوست ها ی حساس تولید شده است به دلیل مایع بودن ، این کانسیلر بافت بسیار سبکی دارد مزیت مات کنندگی کانسیلر فول کاوریج باعث شده تا خطوط چین و چروک را محو کند و زیباییتان را به رخ بکشید

کانسیلر رولوشن صورت شماره C3

کانسیلر رولوشن شماره C3 دوام و ماندگاری بسیار خوبی داشته و پوشانندگی بالایی را ایجاد می کند همه نوع پوستی می تواند از این کانسیلر استفاده کند این محصول آرایشی بر اساس رنگ پوست روشن و متوسط ساخته شده است رولوشن شماره C3 برای کل صورت قابل استفاده می باشد.

کانسیلر منهتن شماره 001

اگر به دنبال پوشش دهی بالا برای اطراف چشم خود هستید کانسیلر منهتن شماره 001 می تواند عالی عمل کند این کانسیلر بصورت مایع می باشد و حاوی رنگدانه هایی منعکس کننده است که زیبایی چشمانتان را دوچندان می کند.

کانسیلر جامد گرین فیس شماره 04

این کانسیلر مناسب صورت بوده و بیشترین کاربرد آن پوشانندگی زخم و مشکلات پوستی می باشد بر اساس رنگ پوست متوسط تولید شده و برای همه نوع پوستی انتخابی عالی است کانسیلر جامد گرین فیس شماره 04 بصورت استیکی جامد می باشد.

کانسیلر دوسه مدل استیکی شماره RL2

به عنوان کانتورینگ از کانسیلر دوسه مدل استیکی شماره RL2 می توانید استفاده کنید این کانسیلر بصورت ماتیکی طراحی و تولید شده تا به سادگی قابل استفاده باشد و ماندگاری بسیار خوبی دارد این محصول بصورت یکنواخت و با پوشش کاملا طبیعی پوست را می پوشاند.

کانسیلر دوسه مدل استیکی شماره YM4

کانسیلر دوسه مدل استیکی شماره YM4 مناسب پوست هایی با رنگ تیره ، برنزه و گندمی می باشد همچنین جلوه مات را روی صورت ایجاد میکند این محصول آرایش ضدآب و ضدحساسیت است که دو مزیت بسیار خوب برای کانسیلر می باشد.

کانسیلر مدادی ایزادورا سری Treat And Cover

کانسیلر مدادی ایزادورا سری Treat And Cover قسمت های لک دار و سیاه را می پوشاند و منافذ پوست را پاکسازی کرده به علاوه آنتی باکتریال داشته و ضدآب می باشد و با تعریق ریزش نمی کند افرادی که دارای حساسیت هستند این محصول بدون رایحه بوده و مشکلی برایشان پیش نمی آید

کانسیلر یوبه مدل P01 شماره 01

کانسیلر یوبه مدل P01 شماره 01 با دوام و ماندگاری بالا از کانسیلرهای صورت بسیار عالی می باشد پوششی شفاف و با بافت کرمی روی پوست ایجاد می کند پایه رنگ این محصول آرایشی روشن می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد جای زخم ها با این محصول پوشانده می شود

کانسیلر مدادی کاتریس مدل Liquid Luminizer شماره 010

کانسیلر مدادی کاتریس مدل Liquid Luminizer شماره 010 دارای رنگدانه هایی درخشان می باشد که روشن شدن پوشت را به همراه دارد اگر به دنیال چهره ای جذاب می باشید کانسیلر مدادی کاتریس یک محصول آلمانی باکیفیت مناسب شما می باشد.

کانسیلر کوزارت شماره 919

کانسیلر کوزارت شماره 919 برای پوست های حساس بسیار مناسب می باشد سفت کننده و نرم کننده پوست شما می باشد این کانسیلر از خشک شدن پوست جلوگیری کرده و ماندگری آرایش صورت را بصورت طبیعی افزایش میدهد.

قلم پوشاننده لک کوزارت انواع پوست حساس شماره 871

قلم پوشاننده لک کوزارت شماره 871 از تخریب شدن سلول های پوستی جلوگیری می کند استفاده آسانی داشته و ویتامین E باعث شده تا نرمی و جوانی را تجربه کنید تمامی لک و جوشهای سرسیاه و قرمزی را می پوشاند

کانسیلر تایرا آلمانی مدل استیک شماره 551

کانسیلر تایرا مدل استیک شماره 551یک محصول آلمانی باکیفیت از برند تایرا می باشد این محصول می تواند یک گزینه عالی برای خانم هایی باشد که به آرایش خود اهمیت می دهند اگر رنگ پوست گندمی و نوع متوسطی دارید یک انتخاب عالی برای شما به حساب می آید.

کانسیلر تایرا مدل Longwearing Waterproof شماره 550

شماره 550 کانسیلر تایرا مدل Longwearing Waterproof بر اساس رنگ پوست متوسط و نوع پوست معمولی ساخته شده است سیاهی و پف زیر چشم را رفع و پنهان می کند همچنین پوست های خسته را جوان و پرنشاط به نمایش می گذارد.

کانسیلر دوسه مدل استیکی شماره RL2

کانسیلر استیکی دوسه شماره RL2 بر اساس پوستهای متوسط، گندمی، تیره تولید شده است که ضد آب و حساسیت می باشد که قرمزی یا خارشی را ایجاد نمی کند از این کانسیلر به عنوان کانتورینگ استفاده می شود.

کانسیلر بلاوجی مدل Cover pro شماره 303

کانسیلر بلاوجی مدل کاور پرو Cover pro شماره 303 می تواند جوش ها سرسیاه و لکه های تیره را پنهان کند قرمزی ناشی از حساسیت ها را التیام می بخشد این محصول در برابر تعریق و آب دوام بالایی دارد.

کانسیلر استیکی ریمل لاندن سری Hide The Blemish شماره 04

کانسیلر ریمیل لاندن که بصورت استیکی می باشد بصورت کاملا حرفه ای تمامی لک ها را پوشش می دهد و برای آرایش های مدل کانتورینگ بسیار مناسب می باشد اگر پوست گندمی دارید کانسیلر ریمیل لندن گزینه ای عالی برای شماست.

کانسیلر صورت پرفکت آرت دکو استیکی شماره 1

بافت نرم و سبک این کانسیلر استیکی آرت دکو به آسانی روی پوست شما یکسان پخش می شود که پوششدهی بالایی دارد این محصول برای پوست های حساس طراحی شده است کانسیلر پرفکت artdeco محصول باکیفیت کشور آلمان می باشد.

کانسیلر مایع کاپریس مدل ایفکت مجیک 03

کانسیلر کاپریس مدل ایفکت مجیک 03 که بصورت مایع می باشد علاوه بر اینکه برای اطراف چشم و پف آن مناسب می باشد برای پنهان سازی جای حوش و لک ها هم بسیار کاربردی است همچنین از چروک کردن ها جلوگیری کرده و چهره شما را بصورت یکپارچه درخشان نشان می دهد.

کانسیلر استیکی کاپریس شماره PR02

کانسیلر کاپریس شماره PR02 که بصورت استیکی می باشد از ترکیبات فاقد چربی تشکیل شده است داشتن سالیسیلیک اسید باعث شده تا برای پوست شما حساسیت یا قرمزی را ایجاد نکند این کانسیلر سیاهی های اطراف چشم را بصورت کامل می پوشاند.

کانسیلر 16 ساعته اسنس سری Stay All Day شماره 20

کانسیلر اسنس با ماندگاری 16 ساعته بدون هیچ گونه تغییری آرایش شما را در مهمانی ها حفظ می کند این محصول مناسب پوست های متوسط و روشن بوده که ساخت کشور آلمان می باشد هم اکنون این محصول را می توانید در سیسفا خریداری کنید

کانسیلر دبورا مدل 24Ore Perfect شماره 01

کانسیلر دبورا مدل 24Ore Perfect شماره 01 سطح تمام پوست را یکدست و یکرنگ می کند دوام خوب این محصول ساعت ها می توان خط های ریز صورت شما را می پوشاند اگر زیر چشمتان تیره و پف دارد کانسیلر پرفکت دبورا گزینه عالی برای شماست.

کانسیلر دبورا مدل ایج ریست شماره 03

اگر پوستی حساس با رنگ تیره یا گندمی دارید کانسیلر دبورا مدل Age Reset انتخابی بسیار مناسب برای شماست چرا که به سادگی هر چه تمام خطوط دورچشم را می پوشاند کانسیلر دبورا مدل ایج ریست دارای SPF 20 می باشد.

پالت کانتورینگ دبورا اصل سری Trio مدل Light Rose Skin

پالت کانتورینگ دبورا سری تریو trio ماندگای مناسب و قابل قبولی دارد این محصول 3 رنگ متفاوت برای ایجاد طبیعی نمای چهره دارد که در نهایت خروجی مات را ایجاد دارد بافت نرم و ابریشمی پالت کانتور دبورا از برند معروف ایتالیایی می باشد.

کانسیلر لورآل سری اینفالیبل Infaillible شماره 337

کانسیلر لورآل سری اینفالیبل مناسب همه پوست های ترکیبی ، خشک ، چرب و حساس بوده و با پایه رنگ تیره گزینه ای عالی برای دور چشم شما می باشد کانسیلر لورآل Infaillible بیشترین همخوانی را با پوست های سبزه را دارد.

پالت کانسیلر و کانتورینگ یو تری اف u3f کد 18

پالت کانسیلر و کانتورینگ یو تری اف u3f اصل در تمامی قسمت های صورت مورد استفاده قرار می گیرد ضدآب بودن پالت کانسیلر یو تری اف باعث شده تا دوام بیشتری داشته باشد پوست های تیره , برنزه ، متوسط , گندمی ، روشن سازگاری کامل را دارند.

کانسیلر مایع نوت سری Full Coverage Liquid شماره 01

این محصول از پوست شما در برابر اشعه های مضر UV ساطع شده از نور خورشید محافظت کرده کانسیلر نوت سری Full Coverage Liquid فول کاویریج دارای پروتئین سویا و روغن آرگان جهت تقویت ساختار پوست است و می تواند با آبرسانی و رطوبت کافی پوست شما را شاداب و جذاب نگه دارد.

هایلایتر مایع براق گلدن رز مدل TINTED PRIME

انواع پوست ها می توانند از هایلایتر گلدن رز مدل TINTED PRIME که بصورت مایع بوده و براقیت و درخشانی چهره شما را تضمین می کند همچنین اگر پوست خشکی دارید رطوبت مورد نیاز پوست را به خوبی تامین کرده و جوانی را برای شما به ارمغان می آورد.

کانسیلر مایع گلدن رز اصل شماره 02

بافت سبک و پوشانندگی عالی از مزیت های کانسیلر مایع گلدن رز می باشد در شماره شماره 02 که برای پوست های روشن مناسب بوده دارای اپلیکاتور برای استفاده راحت می باشد به علاوه نقصی اگر در صورتتان دارید با این محصول پنهان می شود.

پالت کانسیلر و کانتورینگ گلدن رز مدل KW

این پالت کانسیلر از 3 رنگ با تن رنگ برنز تا هایلایتر را در بر می گیرد کسانی که دارای پوست روشن و تیره هستند این محصول بسیار مناسب می باشد افرادی که جوش سرسیاه دارند پالت کانسیلر و کانتورینگ گلدن رز مدل KW راه حل اساسی برای آن هاست.

مداد کانتورینگ گلدن رز اصل شماره 23

مداد کانتورینگ گلدن رز مناسب برای رفع و پوششدهی مشکلات چهره شما می باشد شماره 23 کانتورینگ مدادی گلدن رز دارای ویتامین E می باشد که موجب شده بسادگی روی تمامی نواحی پخش و به سرعت جذب پوست شما شود و نرمی را احساس کنید.

کانسیلر رنگی کانتور گلدن رز مدل B1151 شماره 01

این محصول از برند آرایشی ترکیه ای Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S وارد بازار شده است اگر لک یا قرمزی هایی روی صورت دارید شاید با کرم پودر و .. کمی پوشانده شود ولی باز هم باید بصورت کاملا تخصصی آن را با کانسیلر پالت رنگی کانتور گلدن رز مدل B1151 رفع کنید

هایلایتر استیکی گلدن رز شماره 01

هایلایتر استیکی گلدن رز یک برند ترکیه ای بسیار با کیفیت می باشد این هایلاتر آبرسان خوبی به پوست شما میدهد و ماندگاری بسیار خوبی دارد ترکیباتی که در این محصول ارایشی بکار برده شده باعث شده چهره ای درخشان را در محافل و مهمانی ها داشته باشید.

کانسیلر میبلین سری آنتی ایج ریوایند دورچشم شماره 130

یک کانسیلر که همه مزیت ها از جمله آبرسان , ضد آب , ضد پیری , پوشانندگی , ماندگاری بالا را دارد کانسیلر میبلین سری INSTANT AGE REWIND شماره 130 بهترین عملکرد را برای دور چشم شما دارد

پالت کانتورینگ و کانسیلر میبلین مدل مستر کامو شماره 01

پالت کانتورینگ که کانسیلر هم می باشد مدل MasterCamo شماره 01 با وزن 6.5 گرم بسیار به صرفه و باکیفیت می باشد دوام این محصول زیاد می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد.

کانسیلر میبلین سری آنتی ایج Instant Anti-Age Eraser شماره 01

کانسیلر میبلین سری آنتی ایج خستگی صورت را از بین می برد و جوان جلوه می دهد ضد چروک و پیری می باشد این کانسیلر هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند ضد جوش با پوشانندگی بالا از ویژگی های آن می باشد.

کانسیلر میبلین اصل شماره 110

میبلین در زمینه محصولات آرایشی خوب عمل کرده و کانسیلر شماره 110 را وارد بازار کرده است دور چشم شما می تواند با این کانسیلر امریکایی جوان به نظر برسد با داشتن ترکیب فعال هالوکسیل پف و سایه زیرچشم را به حداقل می رساند.

کانسیلر و کانتورینگ کالیستا بیوتی شماره C2-3

کانسیلر و کانتورینگ کالیستا مدل بیوتی ماندگاری نسبتا بالایی دارد پوشش مناسب و عالی به صورت شما داده و ضدآب می باشد پایه رنگ متوسط , تیره , روشن داشته که می توان از هرکدام در زمان های مختلف استفاده کرد.

کانسیلر کالیستا مدل Cover Up شماره C11

کانسیلر دور چشم کالیستا شماره c11 مخصوص اطراف چشم می باشد تیرگی و هاله چشم را کاملا می پوشاند از مواد باکیفیتی ساخته شده و حساسیتی ایجاد نمی کند برای مصرف روزانه می تواند گزینه خوبی باشد

کانسیلر دور چشم پریم مدل Trio Active شماره 101

ویتامین E و آبرسان به علاوه نرم کننده در کانسیلر دور چشم پریم مدل Trio Active پوست صورت شما را شاداب و لطیف می کند این کانسیلر دارای آنتی اکسیدان و ضد التهاب می باشد که پوست های حساس هم می توانند از آن استفاده کنند ترکیب گیاهی محصول مزیت عالی دیگر آن می باشد.