قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

 • ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • 0 نظر
 • سیسفا

بسیاری از افراد دوست دارند ماشین اصلاح موی سر و بدن جایگزین رفتن به پیرایشگاه یا آرایشگاه استفاده کنند. در تکنولوژی های جدید ماشین اصلاح که مناسب سر و بدن می باشد به سادگی در منزل خواهید توانست موهای سر و بدن خود را کوتاه کنید.
زمانی یک ماشین اصلاح حرفه ای داشته باشید دیگر اصلاح موی سر مهرات خاصی را نخواهد داشت و می توانید با کمی صبوری و تمرین و افزایش مهارت مثل آب خوردن از شر موهای اضافه سر یا بدن خود خلاص شوید.

مشاهده سریع پرفروشهای ماشین اصلاح پیشنهادی ما

انواع ماشین اصلاح سر و بدن

بین تمامی ماشین های برقی اصلاح که هر کدام مناسب دسته خاص(مردان و زنان) می باشند تقسیم می شوند مردان از ماشین های موزر استفاده می کنند ولی بانوان از اپلیدی ها و اپلاتور و بن اندازهای دستی و برقی استفاده می کنند.

بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن

اما هدفی که از استفاده همه این ماشین ها دنبال می شود حذف یا کوتاه کردن موهای اضافی یا زائد در سر و بدن می باشد اکثر این ماشین های اصلاح دارای سرهای متفاوتی هستند که می توان موهای سر را به اندازه دلخواه کوتاه کرد.برای اصلاح موی بدن می توان از سر صفر ماشین استفاده کرد تا موهای بدن به سادگی در زمان کمی کوتاه شوند.
ماشین اصلاح سر و بدن این توانایی را به شخص می دهد که دستگاه را همراه خود در هر جایی ببرد و این همان ویژگی قابل حمل بودن آن می باشد و در تمامی بدن من جمله سر قابل استفاده می باشد.
یکی دیگر از فایده هایی که در ماشین های اصلاح موی سر و بدن دیده می شود کم هزینه بودن و پایین ترین ضرر را برای فرد استفاده کنند دارد و همین باعث می شود که بیشتر مردان و زنان برای خرید این دستگاه اقدام کنند.
ماشین های اصلاح موی بدن و سر در وهله اول باید از موتوری قدرتمند برخوردار باشند تا این توان را داشته باشد تا موهای ضخیم را به سادگی کوتاه کند.همچنین باید خیلی آرام و بدون لرزش کار کند و زود داغ نکند.
در دستگاه های نوع بی سیم باید مدت زمان شارژدهی ماشین اصلاح بالا باشد و از باترس سالم و قوی برخوردار باشد تا در دراز مدت در سفرها بتواند کاربرد مفیدی داشته باشد.

این پیشنهادعالی از دست نده:
قیمت بهترین موزن بینی گوش ارزان(18مدل باکیفیت2023)

آیا می توان از ماشین اصلاح صورت برای ریش هم استفاده کرد؟

این مورد مانعی ندارد اما از نظر بهداشت زیاد جالب نیست جون ممکن است در مناطق حساس بدن از موزر استفاده کنید و سپس از آن برای اصلاح ریش استفاده کنید.

ماشین اصلاح بدن و سر با توجه به ساختار باریک و سبکی که دارند به راحتی می توان آنها را دست گرفت و برای مناطق ظریف بدن مناسب ترند. برای اصلاح ریش بهتر است از ماشین های ریش تراش استفاده کنید.

چند نکته در مورد خرید ماشین اصلاح سر و بدن

 • دارای چند سری با تیغه هایی تیز و بلند داشته باشد تا به سادگی موی شما را کوتاه کند.
 • کمترین لرزش و پایین ترین میزان صدا را تولید کند.
 • در مدل های شارژی باتری قدرتمند و ساعت بالای استفاده داشته باشد و خیلی زود شارژ خالی نکند.

چند مدل ماشین اصلاح سر و بدن

ماشین های اصلاح انواع مختلفی دارند اما در اینجا چند مدل پرطرفدار و عالی را نام خواهیم برد
ماشین اصلاح موی سر و بدن موزر-دینگ لینگ-فیلیپس-جیمی-کیمی-پاناسونیک….

این پیشنهادعالی از دست نده:
بهترین ماشین ریش تراش صفرزن(11مدل ارزان اصل-قیمت1402)

پرسش و پاسخ در مورد ماشین اصلاح موی سر و بدن

چه نوع ماشین اصلاحی را بخرم؟

ابتدا باید ببینید ماشین اصلاح را برا یچه می خواهید و با توجه به هدفی که از خرید ماشین اصلاح دارید آن را خریداری کنید اگرجهت استفاده شخصی به آن نیاز دارید ماشین های خانگی جوابگو خواهد بود ولی برای پیرایشگاه ها و آرایشگاه ها باید از نوع حرفه ای آن استفاده کرد. این نکته را بیاد داشته باشید حتما از برندهای معروف و معتبر ماشین را خریداری کنید.

چه نوع ماشین اصلاحی خوب یا بهتر است؟

ماشین اصلاح باید از موتور قوی برخوردار باشد کم صدا بوده و خیلی زود داغ نشود به علاوه برندهای معرفی شده در این مقاله به شما کمک بسیار زیادی می کند.

آیا از ماشین اصلاح می توان برای کوتاه کردن موهای زائد بدن استفاده کرد؟

این کارامکان پذیر است ولی بهتر است بجای استفاده از ماشین اصلاح از تیغ های کوچک استفاده کنید چرا که ماشین می تواند نقاط حساس بدن را دچار خراش یا زخم کند که شکل خوبی ندارد.

3.8/5 - (9 امتیاز)

لیست پرفروشترین محصولات (جهت مشاهده محصولات بیشتر یکی از دکمه های سبز رنگ را انتخاب کنید)
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

قیمت ماشین اصلاح جیمی مدل GM-805

ماشین اصلاح حرفه ای جمی GM-805 یک ماشین اصلاح کامل و پرقدرت می باشد که می تواند هم در منزل و هم در سالن آرایشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد. ماشین اصلاح جمی دارای 4 شانه با اندازه های مختلف می باشد تا بتواند اصلاحی کامل و بی نقص را بر طبق خواسته شما انجام دهد. همچنین در کنار این ماشین اصلاح جمی اهرمی جهت تنظیم تیغه نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توان تغییرات مورد نظر را در اندازه برش اعمال نمود. GM-805 را می توان هم با اتصال مستقیم به برق و هم به صورت بی سیم استفاده نمود . با تنها یک ساعت شارژ کردن جمی GM-805 ، این دستگاه به طور کامل شارژ شده و می تواند تا حدود دو ساعت شارژ دهی داشته باشد. جهت نظافت و نگهداری دستگاه نیز روغن مخصوص تیغه ها ارائه شده تا با استفاده از آن بتوان علاوه بر داشتن ماشین اصلاحی دقیق و تیغه هایی تیز ، طول عمر دستگاه را نیز افزایش داد.

شارژ سریع/پرفروش
بیش از 999 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

خرید ماشین اصلاح موی سر کیمی مدل KM-1032

کیمی km-1032 یکی از ماشین های پرفروش شرکت کیمی می باشد که با داشتن باتری شارژی می تواند بصورت حرفه ای و آزادی عمل دستیاری بسیار قدرتمند و حرفه ای برای شما باشدماشین اصلاح کوردلس ساخت شرکت «کیمی» ، سری برش مستقیم دارد که به کوتاه و مرتب کردن موهای صورت و سر با مرزبندی مشخص و کارهای حرفه ای مانند سایه زنی به شما کمک می‌کند‏.‏تیغه های ماشین کیمی km-1032، با فلز کروم پوشش داده شده و در مقابل زنگ زدگی مقاوم می باشد‏.‏ همانطور که می دانید امروزه حدود 85 درصد مصرف کروم دنیا برای ساخت فولاد ضدزنگ استفاده می شود‏ و شرکت معروف کیمی نیز با بهره گیری از تیغه کروم انقلابی در ماشین های خود ایجاد کرده است

حرفه ای ارزان
بیش از 80 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

بهترین ماشین اصلاح سرو صورت فیلیپس مدل HC3100

ماشین اصلاح «فیلیپس» (Philips) مدل «HC3100» یکی از تریمرهای باکیفیت این برند است که برای اصلاح سر و صورت می‌توان از آن استفاده کرد. این ماشین اصلاح از تیغه‌های باکیفیت استیل برخوردار است که به ادعای شرکت سازنده در مقایسه با مدل‌های هم‌رده تا چهار برابر دوام و ماندگاری بیشتری دارد. موتور خطی پرقدرتی هم که برای این ماشین اصلاح در نظر گرفته شده، برای مدت‌ها با همان قدرت و دقت همیشگی به عملکرد خود ادامه خواهد داد. بدون استفاده از شانه‌های همراه، با استفاده از دسته یا اهرمی که در سمت چپ دستگاه تعبیه شده می‌توان دقت آن را از 0.5 میلی‌متر تا 3 میلی‌متر تنظیم کرد. بدین ترتیب، HC3100 برای اصلاح صورت، حتی برای افرادی که دوست دارند در حد ته‌ریش صورت خود را اصلاح کنند، هم یک تریمر کامل به نظر می‌رسد. البته این دسته‌ی تنظیم درجه‌ی اصلاح برای اصلاح و حالت دادن اطراف موهای سر نیز کارایی زیادی دارد.

اصل/همه چی تمام
بیش از 670 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر صورت و بدن آی جیمی مدل 830

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-830 یکی از بهترین ماشین های شرکت جیمی می باشد که می توان از آن در خانه و آرایشگاه استفاده کرد. ماشین اصلاح مدل GM-830 دارای تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ می باشد که در مقابل هوا و رطوبت از مقاومت خیلی بالایی برخوردار است. تکنولوژی برش این ماشین اصلاح بصورت مستقیم می باشد که موها را با مرزبندی مشخصی برای شما اصلاح می کند. به همراه این ماشین اصلاح 7 عدد شانه ارایه شده است که از طریق آن ها می توان موهای سر و صورت را از 0.2 میل تا 9 میلی متر اصلاح و مرتب کرد. سری اصلی این دستگاه موهای سر و صورت را از 0.2 تا 1.5 میلی متر برای شما کوتاه می کند. یکی از معایبی که این دستگاه دارای متصل بودن سیم آن است که از آن نمی توان بصورت شارژی استفاده کرد. اما می تواند نقطه قوتی برای این دستگاه باشد چراکه می توان در آرایشگاه همیشه دستگاهی پر شارژ داشته باشید. به همراه ماشین اصلاح جیمی مدل GM-830 برس و روغن ارایه شده است تا شما بعد از هر بار اصلاح تیغه های آن را به خوبی تمیز و مرتب کرد.

ارزان/پرفروش
بیش از 999 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح بدن فیلیپس سری 1000 مدل BG1024

هر چند که موی سر یکی از عوامل موثر در زیبایی افراد است، ولی رویش مو در نقاط دیگر همچون بدن نه تنها به زیبایی کمک نمی‌کند بلکه در برخی موارد آزاردهنده نیز هست. از بین بردن موها در این نواحی کمک فراوانی به زیبایی افراد می‌کند زیرا در این شرایط رنگ واقعی پوست دیده شده و لطیف‌تر به‌نظر می‌رسد. برای کمک به حل این مشکل از ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود که یکی از آن‌ها ماشین اصلاح بدن است. BG1024 یک ماشین اصلاح بدن، ساخت شرکت «فیلیپس» (Philips) است. این محصول سری‌های برش مستقیم دارد که موهای بدن را از 0.5 تا 3 میلی‌متر کوتاه می‌کنند. این مدل دارای سری‌های قابل شستشو است. با وجود قابلیت استفاده زیر دوش، موهای بدن را راحت‌تر می‌توان کوتاه کرد. همچنین برای این دستگاه باتری غیرقابل شارژ به عنوان منبع تغذیه در نظر گرفته شده است. در نهایت می‌توان گفت اگر به یک ماشین اصلاح با امکانات مناسب نیاز دارید، می‌توانید BG1024 را انتخاب کنید.

 

اصل/ضدآب
بیش از 50 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت دینگ لینگ مدل RF-609

ماشین اصلاح «دینگ لینگ» مدل «RF-609» دستگاهی برای اصلاح موهای سر و صورت با اهرم تنظیم طول اصلاح و باتری قابل شارژ است. سر ماشین اصلاح به شکل تریمر است که از دو تیغه‌ی فلزی لغزان روی یکدیگر تشکیل شده است. فاصله‌ی بین این دو تیغه، طول اصلاح را تعیین می‌کند. برای تغییر این فاصله یک اهرم چرخان در پشت تیغه کار گذاشته شده است که با حرکت آن، طول اصلاح از 0.5 تا 2.5 میلی‌متر تغییر می‌کند. از آنجایی که این ماشین اصلاح برای اصلاح موهای سر نیز می‌باشد، به اندازه‌هایی بیشتر از 2.5 میلی‌متر نیاز است. برای این منظور می‌توان یکی از 5 شانه‌ای که همراه دستگاه ارائه شده است را استفاده کرد. این شانه‌ها به شکل کشویی روی تیغه نصب می‌شوند. طول اصلاح شانه‌ها به ترتیب 4، 8، 12، 16 و 20 میلی‌متر است. انرژی ریش‌تراش دینگ لینگ از باتری قابل شارژ آن تأمین می‌شود. مدت‌زمان شارژ کامل باتری 8 ساعت و زمان شارژدهی آن 30 دقیقه است. برای شارژ کردن دستگاه یک پایه‌ی شارژ همراه آن ارائه شده است. ماشین اصلاح به صورت خوابیده روی پایه قرار می‌گیرد و توسط سوکت های انتهایش شارژ می‌شود. آداپتور برق را نمی‌توان مستقیماً به ماشین اصلاح وصل کرد، بنابراین نمی‌توان به شکل با سیم از دستگاه استفاده کرد. سرعت موتور دستگاه را توسط دکمه‌ی روی بدنه می‌توان در دو حالت تنظیم کرد. سرعت متوسط برای موهای صورت با مصرف انرژی کم و سرعت زیاد برای اصلاح موهای سر با مصرف انرژی زیاد مناسب است.

مجهز/همه کاره
بیش از 999 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی صورت وی جی آر مدل V-030

 • قابلیت شستشو
  دارد
 • سر قابل شستشو
  دارد
 • مدت شارژ کامل
  75 دقیقه
 • مدت استفاده پس از شارژ
  100 دقیقه
 • امکان شارژ شدن سریع
  دارد
 • مدت شارژ سریع
  1 دقیقه
 • طراحی ارگونومیک
  دارد
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ(بی سیم)
 • استند شارژ
  ندارد
 • وزن دستگاه
  130 گرم
 • سایر ویژگی‌ها
  قابلیت شارژ دوگانه به وسیله کابل شارژ اندروید و کابل مخصوص usb
شارژسریع/خوش دست
بیش از 999 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

بهترین ماشین اصلاح حرفه ای سر و صورت کیمی مدل KM-1990

ماشین اصلاح حرفه‌ای کیمی kemei KM-1990 تمام آقایان به دنبال خرید ماشین اصلاحی هستند که دارای استحکام و ماندگاری بالایی باشد. بدون شک ماشین اصلاح کیمی مدل KM-1990 یکی از همین گزینه هاست زیرا دستگاه‌های تولیدی شرکت Kemei استحکام، ماندگاری و قدرت موتور بسیار بالایی دارند. این ماشین اصلاح دارای سری‌ «برش مستقیم» است که به کوتاه‌کردن موهای سر و صورت با مرزبندی مشخص کمک می‌کند. این دستگاه تیغه‌ای از جنس استیل ضدزنگ دارد که به مقاومت آن در هوای مرطوب می‌افزاید. با استفاده از سری آن می‌توان موهای صورت را در اندازه‌ی بسیار کوتاه (ته‌ریش) اصلاح کرد؛ یعنی در اندازه‌ی 0.1 تا 3 میلی‌متر. اندازه‌های اصلاح با استفاده از اهرم کنار آن در هشت حالت انجام می‌شود. است. یکی از نکات مهم این دستگاه، سرعت موتور آن است که 6000 دور در دقیقه می‌چرخد. این ویژگی موجب سریع‌تر کوتاه‌کردن موهای صورت می‌شود. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به چهار شانه‌ی آن اشاره کرد. داخل جعبه‌ی دستگاه علاوه بر شانه‌ها، برس تمیز‌کننده و روغن نیز قرار دارد. حرکت تیغه‌ها روی یکدیگر می‌تواند باعث کندشدنشان شود؛ بنابراین برای حفظ کارایی ماشین اصلاح، لازم است بعد از چند بار استفاده، تیغه‌ها تمیز شده و سپس روغن‌کاری شوند. این کار در مرتبه‌ی اول و قبل از اینکه کالا به دست شما برسد، توسط کارخانه انجام می‌شود؛ درنتیجه ممکن است با بازکردن جعبه در اولین مرتبه، آثار آن را مشاهده کنید.

صدای کم
بیش از 420 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت روزیا مدل HQ237

بدون شک ماشین اصلاح حرفه‌ای روزیا HQ237 یکی از همین گزینه هاست زیرا دستگاه‌های تولیدی شرکت روزیا استحکام، ماندگاری و قدرت موتور بسیار بالایی دارند. این ماشین اصلاح دارای سری‌ «برش مستقیم» است که به کوتاه‌کردن موهای سر و صورت با مرزبندی مشخص کمک می‌کند. این دستگاه تیغه‌ای از جنس استیل ضدزنگ دارد که به مقاومت آن در هوای مرطوب می‌افزاید. با استفاده از سری آن می‌توان موهای صورت را در اندازه‌ی بسیار کوتاه (ته‌ریش) اصلاح کرد؛ یعنی در اندازه‌ی 0.1 تا 3 میلی‌متر. یکی از نکات مهم این دستگاه، سرعت موتور آن است که 6000 دور در دقیقه می‌چرخد. این ویژگی موجب سریع‌تر کوتاه‌کردن موهای صورت می‌شود. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به چهار شانه‌ی آن اشاره کرد.

ارزان/باکیفیت
بیش از 520 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سروصورت دینگ لینگ مدلRF-699سه باطری

ماشین اصلاح «دینگ لینگ» (Dingling) مدل «RF-699» برای اصلاح سر و صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. تیغه این محصول برای اصلاح موهای ضخیم و متراکم سر طراحی شده است که البته برای اصلاح صورت هم کاملاً مناسب است. به هنگام استفاده از این ماشین اصلاح می‌توانید اندازه‌ی اصلاح را بین 0.5 تا 2.5 میلی‌متر تغییر دهید. برای اصلاح موها با اندازه‌هایی بیشتر از 2 میلی‌متر، باید یکی از 5 شانه‌ی ارائه‌شده همراه دستگاه را روی تیغه نصب کرد. ارتفاع اصلاح با استفاده از این شانه‌ها به ترتیب 4، 8، 12، 16 و 20 میلی‌متر است. از ویژگی‌های ظاهری این ماشین اصلاح باید به طراحی خاص آن اشاره کرد که به‌خوبی در دست جای می‌گیرد و کار کردن با آن لذت‌بخش است. پس از پایان اصلاح باید خرده‌های مو را توسط برسی که داخل جعبه ارائه شده تمیز کرد. در بسته‌بندی این محصول یک روغن و یک برس برای پاک کردن خرده‌های مو وجود دارند. این محصول دارای نشانگر شارژ است ومی‌توان به طور مستقیم یا با استفاده از استند شارژ، آن را شارژ کرد.

پرفروش/بدون صدا و لرزش
بیش از 570 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر و صورت دینگ لینگ مدل RF-609c

ماشین اصلاح «دینگ لینگ» (Dingling) مدل «RF-609C» برای اصلاح موهای سروصورت طراحی و به بازار عرضه شده است. این محصول دارای باتری قابل شارژ است. سر ماشین اصلاح به شکل تریمر است و از دو تیغه‌ی فلزی لغزان تشکیل شده است. برای تنظیم بلندی مو یک اهرم چرخان در پشت تیغه کار گذاشته شده است که با حرکت آن، طول اصلاح از 0.5 تا 2.5 میلی‌متر تغییر می‌کند. این ماشین اصلاح برای اصلاح موهای سر هم کاربرد دارد. به همین دلیل شرکت دینگ لینگ 5 شانه‌ را همراه با دستگاه به بازار عرضه کرده است که کاربرد بسیار زیادی دارند. طول اصلاح شانه‌ها به ترتیب 4، 8، 12، 16 و 20 میلی‌متر است. این محصول انرژی خود را از یک باتری قابل شارژ داخلی تأمین می‌کند. علاوه براین، یک استند شارژ برای این محصول در نظر گرفته شده است که با قرار دادن RF-609C روی آن، دستگاه شارژ می‌شود. سرعت موتور دستگاه را توسط دکمه‌ی روی بدنه می‌توان در دو حالت تنظیم کرد.

پرفروش/ارزان
بیش از 370 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس مدل HC3530/15

یکی از گزینه‌هایتان ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس مدل HC3530/15 است. این مدل به صورتی طراحی شده تا در یک دست به آسانی جای بگیرد. برای استفاده آسان‌تر این مدل از طراحی ارگونومیک استفاده شده است. تکنولوژی اصلاح به کار رفته در این ماشین از نوع برش مستقیم است.این مدل به شما امکان تغییر سایز اصلاح را می‌دهد. با استفاده از این ماشین اصلاح شما قادرید 13 اندازه متفاوت برای کوتاهی موی‌تان انتخاب کنید. توجه داشته باشید این حالت‌ها به میزان 2 میلی‌متر بزرگ می‌شود. بازه تنظیم طول این مدل از 0/5 تا 23 میلی‌متر است. ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس مدل HC3530/15 به مدت زمان 75 دقیقه امکان استفاده بدون نیاز به شارژ را به شما می‌دهد. زمان مورد نیاز برای شارژ کامل دستگاه، 8 ساعت است. اگر قصد تهیه ماشین اصلاحی دارد که هم برای موی سر و هم برای صورت مناسب باشد، اسن مدل یکی از گزینه‌هایتان است.

اصل
بیش از 180 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر روزیا مدل HQ207

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • خط زن
  ندارد
 • ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
  ندارد
 • قابلیت شستشو
  ندارد
 • سر قابل شستشو
  ندارد
 • مدت شارژ کامل
  480 دقیقه
 • مدت استفاده پس از شارژ
  45 دقیقه
ارزان
بیش از 270 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

قیمت ماشین اصلاح موی سر ترایو مدل 2- 808

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اندازه اصلاح
  0.05 میلی‌متر
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  ندارد
 • خط زن
  دارد
 • ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
  ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب
  ندارد
اصل/باکیفیت
بیش از 70 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت رمینگتون مدل HC5018

ماشین اصلاح «رمینگتون»، مدل «HC5018»‌ با طراحی و رنگ متفاوت بدنه که قبلا کمتر شاهد آن بودیم، یکی دیگر از محصولات این شرکت باسابقه است. در کنار دستگاه، اهرم تنظیم طول اصلاح و دکمه‌ی خاموش و روشن دیده می‌شود. جنس تیغه‌ها از استیل ضدزنگ و مجهز به تکنولوژی خودتیزشوندگی است. برای اصلاح موهای سروصورت در اندازه‌ی دلخواه، پنج عدد شانه‌ی اصلاح مو همراه دستگاه ارائه شده است. به کمک این شانه‌ها می‌توان موها را در اندازه‌های 12،18، 9، 6 و 3 میلی‌متر کوتاه کرد. توجه داشته باشید که این اندازه‌ها در حالتی است که اهرم تنظیم در حالت کمترین فاصله بین تیغه‌ها قرار داشته باشد.

مناسب پرقدرت
بیش از 70 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر دینگ لینگ مدل RF-699

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اندازه اصلاح
  0 – 2 میلی‌متر
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  ندارد
 • خط زن
  دارد
 • ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
  ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب
  دارد
کار راه انداز
بیش از 60 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر و صورت پروموزر مدل MZ-9822

ماشین اصلاح «پرو موزر» مدل «MZ-9821»، به شکل تریمر بوده که از دو تیغه‌ از جنس تیتانیومی و سرامیک است. تیغه ثابت آن از جنس تیتانیوم است و تماس آن با پوست ایجاد حساسیت نمی کند و تیغه لغزان آن از جنس سرامیک بوده و نسبت به تیغه فولادی، تیزتر بوده و کند نخواهد شد. این ماشین اصلاح دارای موتوری بسیار پرقدرت با 8200 دور در دقیقه است و دارای تراشه های سریع الانتقال با دو هسته است. موضوعی که این ماشین اصلاح را بسیار متمایز میکند موتور با تکنولوژی توربو است و از طریق دکمه ای که روی دستگاه تعبیه شده است می توان قدرت و سرعت آن را در سه سطح تنظیم کرد. دکمه متحرک روی ماشین اصلاح به شما کمک می‌کند تا موهای سر و صورت خود را در اندازه‌های 0.8 ، 1.2،1.6 و 2 میلی متر برای اصلاح تنظیم کنید.

همه چی تمام
بیش از 450 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

خرید ماشین اصلاح موی سر و صورت دی اس پی مدل 90139

ماشین اصلاح دی اس پی مدل 90139 ساخت شرکت دی اس پی، و یکی از محصولات با کیفیت و پر قدرت این شرکت میباشد تیغه های این ماشین اصلاح از استیل ضد زنگ ساخته شده است که در مقابل هوا و رطوبت از مقاومت خیلی بالایی برخودار است. تکنولوژی برش این ماشین اصلاح بصورت مستقیم می باشد و به راحتی موها را با مرزبندی مشخصی کوتاه می کند. سری اصلی این ماشین اصلاح موهای سر وصورت را از 0.2 سانتی متر واسه ی شما کوتاه می کند. به همراه این ماشین اصلاح چهارعدد شانه ارایه شده است و می توان از آن ها برای کوتاه کردن مو و سایه انداختن استفاده کرد. باتری ماشین اصلاح دی اس پی مدل 90139 در مدت 90دقیقه بطور کامل شارژ می شود

قدرت کیفیت مناسب
بیش از 30 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

بهترین ماشین اصلاح سر و صورت مدل 0050-1400 به همراه ست شانه 6 عددی غیر اصل

ماشین اصلاح «مورز» (Moser) مدل «0050-1400» را محبوب‌ترین ماشین اصلاح دنیا دانست. کمتر کسی پیدا می‌شود که حداقل یک بار این دستگاه دوست‌داشتنی را از نزدیک ندیده باشد. امروزه ماشین‌های پیشرفته با امکانات به‌روزتری وارد بازار شده‌اند؛ اما موزر همچنان محبوب است و با کیفیت بالا و قیمت به‌صرفه‌ای که دارد، هر کسی را به خریدش ترغیب می‌کند. حتی در میان ماشین‌های اصلاح خود شرکت موزر نیز این مدل که قدیمی‌ترین مدل از سری 1400 به‌شمار می‌رود، بیشتر از سایر مدل‌ها شناخته شده است. موزر 0050-1400 را به رنگ زرشکی و پلاک فلزی آن می‌شناسند که روی این پلاک عبارت Moser و «ساخت آلمان» حک شده است. پشت ماشین اصلاح هم در دو نقطه عبارت ساخت آلمان به چشم می‌خورد تا دلیل دوام بالای این ماشین اصلاح مشخص شود.

مجهز
بیش از 30 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت پاناسونیک مدل ER206

ماشین اصلاح سر و صورت «ER206» برند «پاناسونیک» دستگاهی با بدنه‌ای کاملا ارگونومیک است که حین استفاده، مانع از خستگی و لغزش دست می‌شود. این مدل در مدت‌زمان 8 ساعت به‌طور کامل شارژ شده و پس از هر بار شارژ کامل، به مدت 50 دقیقه قابل‌استفاده خواهد بود. ER206 زیر دوش و در حمام قابل‌استفاده نیست و تنها سری این دستگاه را پس از هر بار مصرف می‌توان شست. روی بدنه‌ی این مدل، دکمه‌ای چرخشی برای تنظیم اندازه‌ی اصلاح از 2 تا 18 میلی‌متر تعبیه شده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این محصول قابلیت اصلاح صورت با شماره‌ی صفر را ندارد و برای افرادی که خواهان داشتن ته‌ریشی یکدست هستند، مناسب است.

اصل/باکیفیت
بیش از 10 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی صورت و بدن آی جیمی مدل GM-6005A

ریش تراش مدل GM-6005A محصولی مناسب با کارایی بالا و قیمتی مناسب از شرکت IGEMEI میباشد.دارای 4 عدد شانه با شمارهای 3،6،9،12 می باشد.مدت زمان شارژ 8 ساعت می باشد و 60 دقیقه قابل استفاده است.دارای روغن دان برای روان کردن و کارایی بالا،برس مخصوص برای تمیزکردن و شارژر مخصوص برای شارژ کردن می باشد.
کار راه انداز
بیش از 5 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده اند.
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر و بدن و صورت وی جی ار مدل V-017

یکی از دستگاه‌های جدید و بسیار کاربردی این کمپانی ماشین اصلاح حرفه‌ای V-017 است که به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد در مدت کمی در لیست محصولات پر فروش قرار گرفت وبه راحتی می‌توان هر جا با خود برد که بسیار مناسب برای صورت ، بدن ، سر ، زیر بغل ، پشت ، گردن ، بازو است. این ماشین اصلاح دارای تیغه دو طرفه تیز و برنده از جنس استیل ضدزنگ است که در مقابل هوا و رطوبت از مقاومت خیلی بالایی برخوردار است از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد که به راحتی می‌توان زیر آب گرفت همچنین قابلیت صفر زنی آن به راحتی ضخمیم‌ترین و ریزترین موها را به دام می‌اندازد. علاوه‌بر این دارای سه شانه اصلاح در اندازه های 1، 3 و 5 میلی متر است که برای اصلاح موهای بلند تر قابل استفاده است. از طرفی این دستگاه به باتری قابل شارژ و قدرتمند لیتیوم و موتور پرقدرت و بادوام مجهز است.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح بدن براون مدل BG5010

این محصول مشترک «Braun BG5010» نام دارد و دارای یک خط‌زن و یک تیغ ژیلت فیوژن قابل‌تعویض است که پشت‌به‌پشت هم قرار گرفته‌اند و ظاهر جالبی را به وجود آورده‌اند. نکته‌ی جالب استفاده از هر دوی این سری‌ها در یک زمان است که با حرکت‌دادن سر دستگاه روی پوست، ابتدا موها توسط خط زن کوتاه شده و با رسیدن به تیغ ژیلت کاملا از ته قطع می‌شوند. البته توسط فشار روی بدنه، می‌توان تیغ اصلاح را بالاتر آورد و تنها از آن استفاده کرد یا پایین‌تر برد و از خط‌زن به‌تنهایی استفاده کرد. علاوه‌بر این‌ها سه عدد شانه‌ی اصلاح هم برای نصب روی خط‌زن وجود دارد که اندازه‌های اصلاح 0.6، 3 و 8میلی‌متری دارند. شانه‌ی 0.6میلی‌متری برای نقاط حساس مانند زیر بغل یا کشاله‌ی ران طراحی شده است. علاوه‌براین‌ دندانه‌های خط‌زن با طراحی ریزی که دارند، احتمال گاز گرفته‌شدن پوست نقاط حساس را به حداقل رسانده‌اند. برای استفاده از ماشین اصلاح در حمام هیچ مشکلی وجود ندارد؛ چون کاملا ضدآب است و زیر دوش یا با فوم و ژل اصلاح می‌توان از آن استفاده کرد و بعد از استفاده هم به‌راحتی شسته و تمیز می‌شود. قطعا یک دستگاه ضدآب باید دارای باتری قابل‌شارژ باشد. BG5010 هم به باتری قابل‌شارژی مجهز است که با 14 ساعت شارژ می‌تواند به مدت 50 دقیقه دستگاه را روشن نگه دارد.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت مردانه پرو موزر مدل MZ-2022

ماشین اصلاح پنج کاره پروموزر PROMOZER MZ-2022 یک محصول شارژی شیک و خوش دست است. وجود پنج عدد شانه مختلف که هرکدام کاربرد خاص خود را دارد، توان انتخاب بیشتری برای انجام انواع اصلاح را به شما میدهد. چنانچه علاوه بر اصلاح سر، ریش و بدن، موهای گوش و بینی را نیز اصلاح کنید. جنس بدنه ماشین اصلاح پنج کاره پروموزر مدل MZ-2022 از پی وی سی است . به رغم این ویژگی ، علاوه بر خوش دست بودن ، ماشین اصلاح پروموزر را تبدیل به محصولی سبک نیز کرده است. این ماشین اصلاح، دارای یک عدد استند نگه دارن …
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 1400 Classic Edition

«1400-0458» یکی دیگر از ماشین‌های اصلاح سری 1400 موزر است که این بار با شکلی به‌روزتر عرضه شده است. تیغه‌های ماشین اصلاح در نزدیک‌ترین حالت به یکدیگر طول برشی برابر 0.7 میلی‌متر دارند. توسط اهرمی که در کنار دستگاه قرار دارد، می‌توان فاصله‌ی بین دو تیغه را در 5 حالت تغییر داده و طول برش دلخواه را تنظیم کرد. حداکثر طول برش در این حالت 3 میلی‌متر است که البته می‌توان با استفاده از شانه‌های اصلاح آن را تغییر داد. دو عدد شانه‌ی اصلاح همراه ماشین اصلاح ارائه شده که توسط آن‌ها می‌توان موها را در اندازه‌های 4 تا 18 میلی‌متر کوتاه کرد. روی  دستگاه ، عبارت ساخت آلمان به چشم می‌خورد و در انتهای ماشین اصلاح حلقه‌ای برای آویزان کردن آن وجود دارد. حرکت تیغه‌ها روی یکدیگر می‌تواند باعث کندشدنشان شود،

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

قیمت ماشین اصلاح سر فیلیپس مدل QC5115

برای آقایانی که به‌ظاهر خود اهمیت بسیاری می‌دهند، ماشین اصلاحی که هم برای اصلاح صورت و هم اصلاح سر مناسب باشد، انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای خواهد بود. فیلیپس یکی از مشهورترین برندهای فعال در حوزه طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی است. QC5115 یکی از محصولات این برند خوش‌نام است که یک ماشین اصلاح چندکاره و مناسب اصلاح موی سروصورت است. کیفیت ساخت بسیار خوب، عملکرد کم‌صدا، وزن بسیار کم و طراحی ارگونومیک ازجمله مواردی است که QC5115 را به یک ماشین اصلاح بسیار مناسب برای آقایان تبدیل می‌کند و آن را از سایر رقبا متمایز می‌سازد.این ماشین اصلاح مجهز به یک شانه روی تیغه است که امکان تنظیم ارتفاع اصلاح را برای کاربر فراهم می‌سازد. این شانه در 11 مرحله قابل تنظیم است و از 3 تا 21 میلی‌متر امکان کوتاه کردن مو را دارد. در حالت بدون شانه هم می‌توان با این ماشین اصلاح با اندازه 0.5 میلی‌متر، اصلاحی راحت و بدون دردسر را تجربه کرد.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر کیمی مدل 8856

 • طراحی ارگونومیک
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق خانگی(با سیم)
 • استند شارژ
  ندارد
 • وزن دستگاه
  430 گرم
 • سایر ویژگی‌ها
  – دارای تکنولوژی low noise
 • – تیغه قابل تنظیم
 • – قابلیت تنظیم قدرت
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح جیمی مدل GM 800

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-800 مورد تایید استاندارد اروپا CE یکی از بهترین ماشین اصلاح هایی است که پوست را به راحتی صاف و لطیف می کند . منبع تغزیه ماشین اصلاح جیمی باتری قدرتمند و کم صدای لیتیوم یونی می باشد که با 90 دقیقه شارژ 60 دقیقه قابل استفاده است. همچنین قابلیت کارکرد همزمان برق و شارژ را دارا می باشد و در صورت تمام شدن شارژ باتری برخلاف بعضی از ماشین‌های اصلاح می‌توان با اتصال دستگاه به برق نیز کار اصلاح را انجام داد. استند مخصوص شارژ در بسته بندی کالا موجود است

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت اِل-ویرا مدل YS918B

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  تیتانیوم پیشرفته
 • اندازه اصلاح
  0.1 میلی‌متر
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  دارد
 • خط زن
  دارد
 • تیغه های خود تیز شونده
  دارد
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر روزیا مدل HQ255

ماشین اصلاح مدل HQ255 ساخت شرکت روزیا و کشور چین است. جنس تیغه های این ماشین اصلاح از استیل ضد زنگ ساخته شده است که در مقابل هوا و رطوبت از مقاومت خیلی بالایی برخوردار است. تکنولوژی برش این ماشین اصلاح به صورت مستقیم می باشد. برای اصلاح موهای بلند می توان از 4 تا شانه ای که به همراه آن ارایه شده است استفاده کرد.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

خرید ماشین اصلاح موی سر و صورت بابیلیس مدل E-790E

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  تیتانیوم
 • اندازه اصلاح
  0/5 میلی‌متر
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  ندارد
 • خط زن
  دارد
 • سر قابل شستشو
  دارد
 • مدت شارژ کامل
  60 دقیقه
 • مدت استفاده پس از شارژ
  50 دقیقه
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ(بی سیم)
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر کیمی مدل KM-8999

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-8999 دارای قدرت بسیار بالا مناسب برای سالن های آرایشگاهی و استفاده شخصی میباشد .تعداد 4 عدد شانه مجزا که بصورت جداگانه روی تیغه نصب می شوند به شما این امکان را می دهند که اصلاحی یکدست و متناسب با اندازه شانه انتخاب شده را تجربه کنید.برای آقایانی که به آراستگی خود اهمیت می دهند ، وجود یک ماشین اصلاح خوب در منزل ضروری است. پشت تیغه این دستگاه اهرمی وجود دارد که با آن می توانید فاصله تیغه ها را کم یا زیاد کنید. این مدل ماشین اصلاح پرقدرت دارای تیغه های پرقدرت میباشد و لرزشی بسیار سریع ایجاد میکند.این ماشین اصلاح حتی میتواند برای اصلاح موی کودکان هم مورد استفاده قرار گیرد چون هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکند.بسیار کم صدا و درای 4 عدد شانه برای نمره های 3 و 6 و 9 و 12 که در حالت بدون شانه بصورت شماره صفر اصلاح را انجام میدهد.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر و صورت موزر مدل ۰۰۵۰_۱۴۰۰

ماشین‌اصلاح موی‌سر و صورت و بدن « Moser » مدل ۰۰۵۰_۱۴۰۰ یکی‌از مدل‌های بسیار‌خوب موزر به‌شمار می‌آید. جنس تیغه این‌دستگاه از استیل ضدزنگ بسیار با‌کیفیتی است‌ که تیز‌بودن تیغ‌را برای مدت‌های زیادی تضمین می‌کند. تکنولوژی اصلاح این‌دستگاه به‌صورت برش مستقیم بوده و خط‌ زن ندارد. منبع تغذیه این‌دستگاه از برق خانگی تامین می‌شود. از‌ماشین‌اصلاح موی‌سر و صورت و بدن « موزر » مدل ۰۰۵۰_۱۴۰۰ می‌توان در آرایشگاه‌ها، سالن‌ها و منازل استفاده کرد. این‌دستگاه دارای ۵ دنده و سیمی به‌طول ۲ متر است به‌همین‌دلیل آزادی‌عمل زیادی به‌شما خواهد‌داد. باید مراقب باشید‌که این‌دستگاه ضد‌آب نیست و رطوبت می‌تواند به‌آن آسیب برساند. وزن این‌دستگاه 500 گرم بوده و ساخت کشور آلمان است. این‌دستگاه همراه‌با روغن، برس تمیز‌کننده، درپوش محافظ ویک ست شانه‌ اصلاح موی‌سر عرضه می‌شود.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-792

ماشین اصلاح ضد آب جیمی ، محصولی کاملاً کاربردی با طراحی نوین است . این ماشین اصلاح دارای طراحی ارگونومیک می باشد که می توانید به سادگی آن را در دست بگیرید و مورد استفاده قرار دهید . دو ویژگی بارز ریش تراش جیمی مدل GM-792 را می توان قابلیت شارژ و همچنین مقاومت در برابر آب دانست که استفاده از آن را در هر شرایطی برای شما بسیار ساده تر می کند . جیمی در کنار قابلیت تنظیم اندازه کوتاهی مو ، چهار شانه مختلف را هم دارد . ریش تراش ضد آب Gemei با دو درجه تنظیم موتور ، قابل استفاده جهت اصلاح سر ، صورت، بدن و خط انداختن می باشد .با توجه به ضد آب بودن ماشین اصلاح جیمی ، شما بسیار در استفاده از آن راحت تر خواهید بود . ماشین جیمی را می توان یک دستگاه چندکاره معرفی کرد . این محصول دارای تیغه فلزی مقاوم و بسیار با کیفیتی می باشد .

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشين اصلاح مك استايلر مدل MC-031

این دستگاه یک محصول مناسب برای اصلاح‌ سر‌و‌صورت با تیغه‌هایی از جنس تیتانیوم و سرامیک و تکنولوژی برش مستقیم است که‌از قدرت و برندگی بالایی برخوردار است و موهارا در اندازه‌های 1 میلی‌متری می‌تواند کوتاه‌کند. برای تغییر اندازه اصلاح می‌توان از4 شانه موجود در سایز‌های مختلف استفاده کرد. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم درجه تیغه‌ها بوده که متناسب با نیاز خود درجه مورد استفاده را می‌توانید انتخاب کنید. باتری ماشین‌اصلاح مک‌استایلر مدل MC-031در‌مدت 6 ساعت بطور‌کامل شارژ می‌شود و بعد‌از شارژ کامل دستگاه می‌توان از‌آن به‌مدت 60 دقیقه استفاده کرد. این دستگاه دارای نمایشگرLCD است که شارژ دستگاه ‌را از‌طریق آن می‌توان مشاهده کرد. این ماشین اصلاح از لرزش‌موتور کم و صدای خیلی پایینی برخوردار است. لذا طراحی ارگونومیک و خوش‌دست، وزن ایده‌آل و نویز (صدا) پایین باعث‌شده کار با‌آن بسیار راحت و لذت‌بخش باشد. این ماشین اصلاح به‌دلیل داشتن موتور پرقدرت و کیفیت بالا برای استفاده شخصی گزینه مناسبی به‌شمار می‌آید.

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی بدن و صورت آی جیمی مدل 6050A

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اندازه اصلاح
  0.4 میلی‌متر
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  ندارد
 • خط زن
  دارد
 • تیغه های خود تیز شونده
  ندارد
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 1400 Black

ماشین اصلاح‌های سری 1400 نیز از معروف‌ترین محصولات موزر هستند که عموما وزن زیاد و قدرت موتور بالایی دارند. «Moser 1400 Black» را با رنگ مشکی براق و درج نام «موزر» روی قطعه‌ی فلزی بالای بدنه می‌شناسند که زیر آن عبارت «ساخت آلمان» به چشم می‌خورد. تیغه‌ها از جنس استیل ضدزنگ هستند و عرض خط زن 46 میلی‌متر است. در سمت چپ دستگاه، اهرم تنظیم ارتفاع برش و در سمت راست، کلید قفل‌کننده‌ی ارتفاع برش قرار دارد. هنگامی‌که کلید قفل اهرم در وضعیت بالا قرار دارد، اهرم آزادانه حرکت می‌کند. با فشار کلید به پایین، اهرم قفل می‌شود و با فشار اهرم می‌توان ارتفاع برش را در پنج حالت مشخص از 0.1 تا 3 میلی‌متر تنظیم کرد. همراه دستگاه، یک عدد شانه‌ی اصلاح شماره‌ی 2 با ارتفاع برش 6 میلی‌متر قرار دارد که برای تنظیم این ارتفاع، باید کلید قفل‌کننده را در حالت آزاد قرار داد. Moser 1400 Black با برق کار می‌کند و طول سیم آن 2 متر است. این ماشین اصلاح دربرابر آب مقاوم نیست؛

قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر و صورت دی اس پی مدل 90118

 • مدت شارژ کامل
  480 دقیقه
 • مدت استفاده پس از شارژ
  60 دقیقه
 • طراحی ارگونومیک
  دارد
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ(بی سیم)
 • استند شارژ
  ندارد
 • وزن دستگاه
  210 گرم
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 0050-1400 به همراه خوشبوکننده Bikit

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق خانگی(با سیم)
 • استند شارژ
  ندارد
 • وزن دستگاه
  700 گرم
 • سایر ویژگی‌ها
  -هک شدن Made in Germany در 3 قسمت دستگاه
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی سر و صورت اندیس مدل EasyStyle

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اندازه اصلاح
  0.5 میلی‌متر
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  ندارد
 • خط زن
  ندارد
 • تیغه های خود تیز شونده
  ندارد
 • ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
  ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب
  ندارد
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح موی صورت و بدن کیمی مدل km-126

 • تکنولوژی اصلاح
  ماشین اصلاح
 • جنس تیغه
  سرامیک
 • اندازه اصلاح
  3 .6.9.12 میلی متر
 • مقاومت در برابر آب
  ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب
  ندارد
ماشین اصلاح صورت و بدن کیمی مدل km-126 دارای تیغه سرامیکی ، طراحی بسیار شیک و جدید ، دارای نشانگر دیجیتال میزان شارژ ، نمایش میزان دور بر حسب RPM ، قابلیت شارژ ، دارای سه شانه در سه سایز مختلف ، قابلیت تنظیم سرعت می باشد .
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

ماشین اصلاح دی اس پی مدل 40010

 • تکنولوژی اصلاح
  ماشین اصلاح
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اندازه اصلاح
  42 میلی متر
 • مقاومت در برابر آب
  دارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب
  دارد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • سر قابل شستشو
  دارد
 • خط زن
  دارد
 • تیغه های خود تیز شونده
  دارد
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ(بی سیم)
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

بهترین ماشین اصلاح سر و صورت استار مکس مدل G9802C

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • منبع تغذیه
  برق خانگی(با سیم)
 • استند شارژ
  ندارد
 • وزن دستگاه
  360 گرم
 • سایر ویژگی‌ها
  کیفیت بالا
 • مناسب با انواع سلیقه
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

قیمت ماشین اصلاح موی سر و صورت پروجیمی مدل GM-6128

 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر
  دارد
 • خط زن
  ندارد
 • تیغه های خود تیز شونده
  ندارد
 • ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
  ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب
  دارد
قیمت بهترین ماشین اصلاح موی سر و بدن(21مارک ارزان2023)

خرید ماشین اصلاح موی سر، صورت و بدن آی جیمی مدل GM515

ماشین اصلاح حرفه‌ای GM 515 از برند آی‌جیمی که به‌تازگی روانه بازار شده است همواره به‌دلیل استفاده از متریال مرغوب از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و دارای کیفیتی اروپایی و مورد تایید استاندار اروپا CE است که در مدت کمی در لیست محصولات پرفروش این کمپانی قرار گرفته است. این محصول دارای طراحی منحصر‌به‌فرد و فوق‌العاده شیکی است که به‌راحتی هرجا می‌توان با خود برد و در‌واقع می‌توان به‌عنوان یک ماشین اصلاح جیبی به‌حساب آورد و هنگامی که به مسافرت می‌روید همراه با خود داشته باشید و از بابت اشغال کردن فضای اضافی نگرانی نداشته باشید. یکی از مشخصه‌های مهم این محصول ضد‌آب بودن آن است که قادر خواهید بود به‌راحتی آن را زیر آب قرار دهید. این دستگاه از باتری لیتیومی و موتور پرقدرت و کم‌صدایی برخوردار است لذا برای مدت طولانی از آن می‌توان استفاده کرد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
3.8/5 - (9 امتیاز)
نوشته های مرتبط

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اصل(8مدل موثر باکیفیت1402)

دستگاه تصفیه کننده آب آب ماده ای اساسی برای تمام اشکال زندگی است و بدون آن نمی توان زندگی کرد […]

قیمت بهترین دستگاه تست قند خون پرفروش(7مدل دقیق اصل2023)

دستگاه تست قند خون زمانی بود که کنترل سطح گلوکز یا قند خون در خانه برای بیماران دیابتی غیرممکن بود، […]

قیمت بهترین کرم سفید کننده و روشن کننده پوست(15مدل قوی1401)

كرم هاي روشن کننده پوست به منظور روشن كردن رنگ پوست به كار مي روند. از نظر بالینی، تمامي بهترین […]

قیمت بهترین کرم ضدلک پشت دست(11مدل قوی موثر1401)

کرم ضدلک یکی از بهترین راه های جلوگیری از لک و تیرگی های ناشی از استفاده داروهای هورمونی ، کهولت […]

قیمت انواع پودر دکلره رنگی مو(14مارک خوب خارجی2023)

پودر دکلره خوب برای افرادی که موی سفید دارند بسیار استفاده می شود این ماده باعث می شود که رنگدانه […]

قیمت بهترین لنز چشم طبی دائمی(6 مارک خوب ارزان1401)

بهترین لنز چشم یکی از گزینه های مهمی می باشد که می تواند جایگزین عینک شود استفاده افرادی که دارای […]

قیمت بهترین کرم ضد جوش فوری(18مدل ارزان ایرانی1401)

کرم ضد جوش از موثرترین راههای درمان و جلوگیری از آکنه و جوش های سطح پوست می باشد مسئله ی […]

قیمت بهترین کانسیلرارزان مناسب(13مدل پرفروش 2023)

کانسیلر چیست و چه کاربردی دارد؟ کانسیلر خوب و ارزان جز لوازم آرایشی می باشد که برای بهینه و رفع نواقص […]

پرسش و پاسخ های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه
مشاهده دیگر پرفروش های ماشین اصلاح